į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
Naujienos
Akcijos "DAROM - 2017" akimirkos

 

2017 m. balandžio 22 d. visoje šalyje jau dešimtą kartą vyko tradicinė švarinimo akcija DAROM 2017, vienijanti daugiau nei 100 pasaulio valstybių.

Lietuvos policijos veteranų asociacijos Vilniaus filialo nariai prisijungė prie judėjimo ir kartu su TPA Policijos departamento poskyrio nariais tvarkė PD priklausančio Kalnų parko sporto stadiono ir šaudyklos apylinkes. Oras, žinoma, pasitaikė ne pats geriausias, tačiau policijos veteranai yra užgrūdinti tarnybos ir gyvenimo, todėl žvarbaus vėjo ir lietaus nepabūgo.

Stadioną ir šaudyklą reikia prižiūrėti nuolatos, tvarkyti. Kadangi asocialių žmonių vis daugėja, tai ne išimtis ir jų susibūrimo vietų yra ir Kalnų parko šlaitas, kur asmenys įsirengė savo gyvenvietę.

Tad pirmas iš darbų ir buvo likviduoti asocialių asmenų įkurtą gyvenvietę. Kadangi patys esame policijos veteranai ir gana stiprūs bei aktyvūs, tad kviestis pagalbon policijos ar savivaldybės atstovų neprireikė. Matomai ir būstas tokiu oru šiems asmenims nebuvo malonus. Veteranai suglaudę savo gretas ir pasirengę šiukšlių maišais galinga ataka užėmė gyvenvietę ir likvidavo nepageidaujamus tame landšafte pakeitimus.

Kitas mūšis buvo nukreiptas į šaudyklos teritoriją, kur Lietuvos policijos veteranų asociacijos valdybos nariui Petrui Burdeliui pravedant aiškinamąjį darbą ir atskleidžiant gyvenimo tiesas, - teritorija kaip mat buvo nušluota, o sulaikytos šiukšlės – išvežtos.

Atkariavus teritorijas ir likvidavus šiukšles Lietuvos policijos veteranai ir kolegos iš TPA prie puodelio karštos arbatos aptarė rezultatus ir tolimesnę veiklos perspektyvą.

Labai dėkoju visiems kolegoms aktyviai dalyvavusiems talkoje ir parodžiusiems ką gali VETERANAI.

 

Lietuvos policijos veteranų asociacijos

Vilniaus filialo vadovas

Vytautas  Jonikas