į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
Naujienos
Atsargos pareigūnai su šeimomis muzikuojančiame kelte

EL FUEGO
„Su meile apie meilę...“ " Pop klasikos grupė jau ne kartą įrodė, kad klasika gali skambėti kitaip... Grupė „el Fuego“ nori jums perteikti jausmus ir šilumą su muzika apie meilę artimui, darbui, gyvenimui ir viskam, kas supa aplink. Ne kasdien išgirsite sodrius ir stiprius vyriškus balsus, todėl nepraleiskite progos!
Vieninteliai, bet įsimintiniausi koncertai ant vandens" Vedami smalsumo ir norėdami kolektyviai praleisti laiką Mažeikių atsargos pareigūnai su šeimos nariais liepos 14 išvykom į Klaipėdą. Užsukom į „Karčiamą“, kur skaniai ir sočiai pavakarieniavę važiavome į Klaipėdą, Danės 1. Senojoje perkėloje, mūsų laukė Vilija. Puiki, nuoširdi organizatorė.
Klaipėda pasitiko su gausybę atplaukusių laivų-keltų. Prisiminimui liko puikus jaunų, profesonalių dainininkų koncertas. Grupė apie save rašo, kad jau 8 m. gyvuoja Lietuvos padangėje. Klausytojų simpatija ne tik savo stipriais balsais bei neblėstančia energija, bet ir įspūdingai skambančiais kūriniais. Mūsų atsargos pareigūnų kompanija linksmai leidom laiką. Kolegos negailėjo šmaikščių, linksmų istorijų, juoko . Kelte vaikščiojom po abu denius, stebėjom nuostabius marių ir pakrantės vaizdus, praplaukiantiems mojavome ir sveikinome vieni kitus, kol pasiekėme jūros vartus. Palydėję saulę plaukėme į uostą.

 

LPVA Mažeikių filialo informacija