į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
Naujienos
Įsteigtas LPVA Vilniaus filialas

2015-04-02

 

Š.m. balandžio 2 d. Vilniaus apskrities vyriausiajame policijos komisariate įvyko LPVA Vilniaus filialo steigiamasis susirinkimas. Susirinkime dalyvavo LPVA valdybos nariai, Vilniaus regiono LPVA nariai bei Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas K.Lančinskas bei jo pavaduotojas A.Mikulskij.

Susirinkimą pradėjo ir sveikinimo kalbą pasakė LPVA valdybos pirmininkas Kęstutis Tubis. Komisariato viršininkas taip pat pasveikino susirinkusius, pasidžiaugė, kad pagaliau ir Vilniaus policijos veteranai pasiryžo steigti filialą. K.Lančinskas pabrėžė, kad mato daug bendrų tikslų, kurių norėtų siekti su įsteigto filialo vadovais, o taip pat paminėjo, kad komisariatas pasiryžęs įvairiomis priemonėmis remti filialo veiklą.

Susirinkimo tikslas buvo įsteigti LPVA Vilniaus filialą, išrinkti filialo vadovą bei valdymo organus. LPVA Vilniaus filialo pirmininku vienbalsiai išrinktas Vytautas Jonikas. Taip pat išrinkta ir filialo valdyba, kurios nariais tapo Jonas Lazarenka, Kazimieras Tracevskis, Jovita Čirkova, Ramutis Oleka, Algis Žilionis ir Laimutis Didžiokas. Susirinkimas taip pat išrinko ir filialo revizorių, kuriuo tapo Rimantas Bleizgys.

 

LPVA valdybos informacija