į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
Naujienos
Kvietimas į minėjimą - konferenciją "1991 m. rugpjūčio pučas Maskvoje, jo pasekmės Vilniuje ir atgarsiai pasaulyje. Akurtos Lietuvos nepriklausomybės pripažinimas"

Gerbiami Veteranai,

 

Nepriklausomybės Gynėjų sąjunga 2016 m. rugpjūčio 21 d. 14 val. Lietuvos Respublikos Seimo Kovo 11-sios Akto salėje organizuoja Minėjimą-Konferenciją tema "1991 m. rugpjūčio pučas Maskvoje, jo pasekmės Vilniuje ir atgarsiai pasaulyje. Atkurtos Lietuvoje nepriklausomybės pripažinimas".
Į Konferenciją kviečiami ir Lietuvos policijos veteranų asociacijos, Vidaus reikalų ministerijos veteranai. Konferencijoje pasisakys Lietuvos Policijos Veteranų asociacijos Laisvės gynimo atminimo komiteto narys Ramutis Oleka tema "Vidaus reikalų tarnybų vaidmuo 1991 m.".

KVEITIMAS į Minėjimą - konferenciją  "1991 m. rugpjūčio pučas Maskvoje, jo pasekmės Vilniuje ir atgarsiai pasaulyje. Akurtos Lietuvos nepriklausomybės pripažinimas"

Minėjimo - konferencijos "1991 m. rugpjūčio pučas Maskvoje, jo pasekmės Vilniuje ir atgarsiai pasaulyje. Akurtos Lietuvos nepriklausomybės pripažinimas" PROGRAMA.

Apie pageidaujančius dalyvauti konferencijoje iki š.m. rugpjūčio 17 d. būtina informuoti LPVA valdybos pirmininką V.Navicką (el.p. 654321VN@gmail.com, tel. +370 682 42510). 

 

LPVA valdybos informacija