į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
Naujienos
Policijos veteranai vasarą pratęsė Anykščių krašte

Rugsėjo 7 d. Lietuvos policijos veteranų asociacijos (LPVA) nariai lankėsi Anykščių rajone. Į šią nedidelę, bet puikią išvyką pakvietė LPVA valdyba.

 

 

Anykščių savivaldybėje veteranus priėmė meras Kęstutis Tubis – ilgametis kolega ir buvęs LPVA valdybos pirmininkas. Meras pristatė Anykščių krašto kultūros įdomybes, papasakojo, kokios galimybės sportuoti ir aktyviai ilsėtis laukia Anykščių svečių, pasidžiaugė pritrauktomis investicijomis, pasidalino problemomis ir planais.

plačiau
 
Marijono Misiukonio autorinės knygos "LEMTINGI METAI" pristatymas

Lietuvos policijos veteranų asociacija / toliau-LPVA / 2018 m. rugsėjo 14 d. - penktadienį - 15 val. Policijos departamento I-mo aukšto salėje organizuoja Pirmojo Atkurtos Nepriklausomos Lietuvos Vidaus reikalų ministro, LPVA Garbės nario Marijono Misiukonio autorinės knygos  "LEMTINGI METAI" VRM istoriniuose įvykiuose, pristatymą.
Į Renginį kviečiame  LPVA ir kitų VRM, Policijos pensininkų asociacijų narius, Policijos, VRM pareigūnus, tarnautojus ir kitus asmenis...
Pristatymo metu bus galima gauti autoriaus knygos dedikaciją.
Ateityje numatomi ir kiti knygos pristatymai LPVA Filialuose.

LPVA valdybos informacija
 

 
 
Vytautas Navickas susitiko su Ministru Pirmininku Sauliumi Skverneliu

 

Šių metų  rugjūčio 29 d. Lietuvos policijos veteranų asociacijos valdybos pirmininką Vytautą  Navicką priėmė Lietuvos Respublikos Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis.

V. Navickas susitikimo metu aptarė nusavintų valstybinių pensijų kompensavimo  ir indeksavimo galimybes. Ministras Pirmininkas sutiko su tuo, kad nusavintos valstybinės pensijos pagal galimybes turi būti kompensuotos, o gaunamos pensijos indeksuojamos. Taip pat jis informavo, kad Vyriausybėje ties šiais klausimais yra dirbama. Šiems klausimams aptarti numatytas susitikimas su Socialinės apsaugos ir darbo ministru Linu Kukuraičiu ir SODROS direktoriumi Mindaugu Sinkevičiumi.

Susitikimo metu taip pat aptarti ir kiti atsargos pareigūnams rūpimi klausimai, tokie kaip bazinės pensijos sumažinimas ir jos nemokėjimas dirbantiems VRM pensininkams, taip pat mentorystės galimybių išplėtimas rengiant Vyriausybės tvirtinamą darbo sutarties tvarką.

 

LPVA valdybos informacija

 

 
 

ŠILINIŲ ATLAIDAI

 

Gerbiami policijos veteranai,

2017 m. rugsėjo 7–16 d. švenčiant 410 m. Mergelės Marijos pasirodymų Šiluvoje sukaktį, Trakų Dievo Motinos, Lietuvos Globėjos, metus ir Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį Šiluvoje vyks atlaidai.

Maloniai kviečiame visus veteranus prisijungti ir dalyvauti atlaiduose.

Rugsėjo 10 d. bus meldžiamasi, kad teisėsaugos ir teisėtvarkos darbuotojai būtų tiesos ir gailestingumo liudytojai. į atlaidus vyks ir šalies policijos įstaigų atstovai, todėl policijos veteranų asociacijos filialų vadovus prašome susisiekti su policijos įstaigų vadovais ir suderinti bendro vykimo į atlaidus klausimą.

 

Atlaidų renginių programą rasite nuspaudę šią nuorodą: ATLAIDŲ PROGRAMA

 

LPVA valdybos informacija

 
 
Lietuvos policijos veteranų asociacijos atminimo ženklas „POLICIJAI 100“

Lietuvos šimtmečio minėjimo proga Lietuvos policijos veteranų asociacija pristato Lietuvos policijos veteranų asociacijos atminimo ženklą "POLICIJAI 100"

 

plačiau
 
<<  ankstesnis  7   8   9   10   11   12   13   20  30  40  50  60  sekantis  >>