į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
Naujienos
M. Misiukonio knygos pristatymas Klaipėdoje

2019 m. vasario 12 d.  Klaipėdos apskrities vyriausiajame policijos komisariate (toliau-AVPK) lankėsi ir savo knygą „Lemtingi metai VRM istoriniuose įvykiuose“ Policijos veteranams ir AVPK pareigūnams pristatė Pirmosios atkurtos Nepriklausomos Lietuvos Respublikos Vyriausybės Vidaus reikalų ministras Marijonas Misiukonis. Ministrui  vadovaujant, nuo 1991 m. sausio mėn. buvo rengiama Lietuvos policijos veiklos struktūra, strategija, tikslai ir taktika. M. Misiukonis buvo vienas iš pagrindinių VRM vadovų, rengiant naują Lietuvos policijos įstatymą ir milicijos pertvarkos strategiją, todėl iš pirmų lūpų papasakojo susirinkusiems policijos pareigūnams bei veteranams daugybę įdomių istorinių detalių susijusių su Valstybe ir policija tais lemtingais metais. Kartu su M.Misiukoniu komisariate lankėsi Lietuvos Policijos veteranų asociacijos (toliau-LPVA) Valdybos Pirmininkas Vytautas Navickas  ir pirmasis Lietuvos Policijos Generalinis komisaras Petras Liubertas, kuris anonsavo išleistą savo knygą "Tamsios aukštumos".

 

plačiau
 

Gerbiami kolegos, atsargos pareigūnai,

 

kaip ir kiekvienais metais Lietuvos policijos veteranų asociacija tradiciškai dalyvauja Vasario 16 – osios, Lietuvos Nepriklausomybės dienos minėjime S.Daukanto aikštėje Baltijos valstybių vėliavų pakėlimo ceremonijoje.

Visus atsargos pareigūnus, kartu su šeimomis ir draugais maloniai kviečiame 2019 m. vasario 16 d. /šeštadienį/ - 11:30 val. į S.Daukanto aikštę, dalyvauti tradicinęje Baltijos valstybinių vėliavų pakėlimo ceremonijoje.

 

Būtų gražu, kad renginyje būtų kuo daugiau policijos uniformą vilkinčių kolegų.

 

Lauksime visų Jūsų

 
 
Nežinantieji savo praeities rizikuoja ją išgyventi iš naujo

Netrukus knygynuose pasirodys didžiulės apimties kelerius metus rengta pirmojo atkurtos Lietuvos policijos generalinio komisaro Petro Liuberto knyga „Tamsios aukštumos: LTSR milicija 1940-1987 metais“, išleista leidyklos „Versus“. Joje – visa sovietinės Lietuvos milicijos istorija – nuo prieškario enkavėdistų iki devintojo dešimtmečio pabaigos milicininkų, prisiekusių tarnauti atkurtai nepriklausomai Lietuvai. Rengiant knygą, atliktas milžiniškas darbas archyve, suieškota keli šimtai dokumentų, didžioji dalis jų – iki šiol niekur nepublikuoti. Tad pažadame: būsite nustebinti, net jei manote, kad apie sovietmetį ir jo struktūras žinote viską.

Apie tai, kas sudėta ir nesudėta į knygą, kalbiname Petrą Liubertą.

 

plačiau
 
M. Misiukonio jubiliejaus paminėjimas

2019 m. vasario 1 d. popietę Lietuvos Policijos veteranų asociacijos (toliau-LPVA) būstinėje buvo didelis sujudimas. Bendražygiai Veteranai ir veikiantys pareigūnai rinkosi į LPVA Garbės nario, atkurtos nepriklausomos Lietuvos pirmojo Vidaus reikalų ministro Marijono Misiukonio gimtadienį, jubiliatas sulaukė gražios 80 – ties metų sukakties!

Jaukiame draugų rate jubiliatas buvo išties šiltai sutiktas.

plačiau
 
Sveikinimai pirmajam atkurtos Nepriklausomos Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministrui Marijonui Misiukoniui 80 - čio proga

 
 
<<  ankstesnis  7   8   9   10   11   12   13   20  30  40  50  60  70  sekantis  >>