į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
Naujienos

Mieli Lietuvos policijos veteranų asociacijos nariai, bičiuliai!

 

Nuoširdžiai sveikiname Jus vienijančios asociacijos įkūrimo 10-mečio proga.

Tikime, kad tie 10 metų, skirtų Jūsų papildomai aktyviai veiklai po Jūsų tarnybos, jau išėjus į atsargą, suteikė galimybę Jums, policijos veteranams, pasidalinti savo kompetencija, įgytomis žiniomis ir patirtimi tobulinant Lietuvos policijos sistemą, ugdant visuomeninės pagarbą policijos tarnybai. 

Bendradarbiaudami su Lietuvos policijos, Vidaus reikalų ministerijos vadovybe, padėjote spręsti policijos veteranų socialinės integracijos, psichologinio gerbūvio o taip pat, kas labai akivaizdu, aiškiai matomas Jūsų reikšmingas indėlis sprendžiant policijos veteranų orios senatvės ir kitus visiems labai svarbius ir jautrius klausimus.

Linkime Jums stiprios sveikatos, santarvės šeimose, kuo daugiau gyvenimo džiaugsmo akimirkų, ilgų Jūsų garbingos veiklos metų, aktyvios, visai policijos bendruomenei ir Lietuvai naudingos veiklos.

 
Vytautas Pliuskus

Tarptautinės policijos asociacijos

Lietuvos skyriaus Prezidentas

 
 
Parama

 

Gerbiami kolegos veteranai,

 

Informuojame, kad netrukus veteranai (ir jų šeimų nariai), nusprendę paremti Lietuvos policijos veteranų asociaciją, turės galimybę teikti prašymus pervesti pajamų mokesčio dalį (FR0512 forma).

Kviečiame Jus ir Jūsų šeimų narius, draugus ir pažįstamus, paremti Lietuvos policijos veteranų asociaciją (Juridinio asmens kodas 302508484), skiriant jai 1,2 proc. gyventojų pajamų mokesčio sumos. Prašymus prašome teikti elektroniniu būdu — per VMI Elektroninio deklaravimo sistemą (toliau — EDS).

Aktualūs pakeitimai skiriant pajamų mokesčio dalį paramai:

Nuo 2022 m. sausio 1 d. keisis prašymo pervesti pajamų mokesčio dalį paramos gavėjams ir (arba) politinėms partijoms pateikimo tvarka. Prašymus gyventojai galės pateikti tik elektroniniu būdu per EDS. Jau dabar labai svarbu, kad popierinius prašymus teikiantys gyventojai išbandytų e. būdą ir įgustų teikti prašymus per EDS.

Savo ruožtu Valstybinė mokesčių inspekcija, skatindama pajamų mokesčio dalį skirti elektroniniu būdu, užtikrins specialistų pagalbą visiems prašymus teikiantiems gyventojams (ir/ar gyventojų  grupėms). Prašymai pervesti pajamų mokesčio dalį teikiami iki liepos 1 d.

 

LPVA valdybos informacija

 

 
 

Gerbiami kolegos veteranai,

 

Šį, tokį neeilinį, pavasarį kviečiame Jus išbandyti ką nors naujo, pavyzdžiui - gyventi sveikiau.

Puikūs lektoriai padės Jums tai daryti internetu.

Subalansuota pareigūnams, bet tinka visiems.  Kvietimu dalinkitės su savo artimaisiais, draugais, bendradarbiais.

Jei norite kiekvieną savaitę gauti nuorodas į naujus video bei pakvietimus į grupines konsultacijas su lektoriais, ar asmeniškai jiems užduoti savo klausimus siųskite žodį NORIU adresu sgm@bendryste.lt

Iškilus klausimams maloniai kviečiame skambinti tel. 8 652 69680

 

Lektoriai:

Knygos – bestselerio „Ramybė Tau“ autorius kun. Algirdas Toliatas, geštalto terapijos ir sąmoningo judesio profesionalė Agnė Dičūtė, psichologė, knygos „Rytoj vėl patekės saulė“ autorė Inga Juodkūnė, Vilniaus vyrų krizių centro psichologai: Gintautas Klimavičius ir Donatas Nėnius, vaistininkas – žolininkas Marius Lasinskas ir daugelis kitų...

 

VšĮ Bendrystės ir socialinių inovacijų centro ir VRM Medicinos centro komanda

 

 

 
 

 
 

 
 
<<  ankstesnis  7   8   9   10   11   12   13   20  30  40  50  60  70  80  90  sekantis  >>