į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
Naujienos
LPVA atstovų susitikimas Valstybės sienos apsaugos tarnyboje

2019 m. liepos 26 d. Valstybės sienos apsaugos tarnybos vado generolo Renato Požėlos kvietimu Lietuvos policijos veteranų asociacijos  atstovai (LPVA Valdybos pirmininkas Vytautas  Navickas, Garbės narys Petras Liubertas, nariai Vytautas Grigaravičius, Liutauras Vasiliauskas) lankėsi VSAT Pagėgių rinktinės Vištyčio užkardoje. Rinktinės vadas Rimantas Timinskas, VSAT vado pavaduotojas Antanas Montvydas, kiti užkardos pareigūnai pristatė pasienio ruožo modernią kontrolės sistemą, leidžiančią video ir kitų techninių priemonių pagalba patikimai vykdyti sausumos ir vandens (Vištyčio ežero Lietuvai priklausančios dalies) valstybės sienos kontrolę. Vištyčio užkardos atsakomybės sienos ruožas yra saugomas pagal aukščiausius standartus ir yra siekiamybės pavyzdys visai valstybės sienos apsaugai.

plačiau
 
Ekskursija į Lukiškių kalėjimą.

Teisingumo ministerijos Kalėjimų departamentas anksčiau planuoto laiko, t.y. 2019-07-02 oficialiai uždarė Lukiškių kalėjimą. Dėl to, kad tai yra liepos mėnuo į paskelbtas nemokamas ekskursijas žmonės plūste plūdo. Paskelbtos ekskursijos buvo išgraibstomos per 10-15 min.

plačiau
 
Lietuvos policijos veteranai - Karaliaus Mindaugo karūnavimo – Valstybės dienos šventėje.

Lietuvos policijos veteranai jau eilę metų dalyvauja Valstybės – Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo dienos minėjimo iškilmingoje ceremonijoje, kurios metu Simono Daukanto aikštėje yra keliamos Lietuvos tautinė ir istorinė vėliavos.

plačiau
 
LPVA Mažeikių filialo susirinkimas

2019 m. birželio 18 d. vyko LPVA Mažeikių filialo susirinkimas. Susirinkime apsilankė Telšių APVK viršininkas Remigijus Rudminas ir Mažeikių PK viršininkas Saulius Bumblys. Remigijus Rudminas pagyrė Mažeikių LPVA narius už aktyvumą, pasidžiaugė atliekama veikla, skinamas pergales įvairiuose VRM ir LPVA renginiuose, bei palinkėjo Mažeikių veteranams ir toliau likti tokiems aktyviems, rodyti pavyzdį kitų rajonų LPVA nariams.

plačiau
 
Pirmojo Lietuvos policijos generalinio komisaro Petro Liuberto knygos pristatymas Alytuje

Birželio 21 d. popietę susirinkusiems Alytaus apskrities VPK pareigūnams ir darbuotojams,  policijos veteranų bendruomenei, visuomenei Petras Liubertas pristatė savo naująją knygą „ Tamsios aukštumos“ LTSR milicija 1940 – 1987 metais.

plačiau
 
<<  ankstesnis  10  12   13   14   15   16   17   18   20  30  40  50  60  70  80  sekantis  >>