į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
Naujienos
POLICIJOS IR VISUOMENĖS ŠVENTĖ VILNIUJE

 

Lietuvos policijos 100-mečio proga 2018 m. rugsėjo 29 d. (šeštadienį) Vilniaus apskrities policija organizuoja Policijos ir visuomenės šventė Vilniuje.

11.00 val. vyks Šv. Mišios Arkikatedroje bazilikoje, nuo 12.00 val. prasidės šventinė programa Katedros aikštėje:

- iškilminga policijos rikiuotė, apdovanojimų įteikimas;

- Lietuvos policijos mokyklos kursantų priesaika;

- Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos reprezentacinio pučiamųjų orkestro programa, raitosios policijos žirgų grojant orkestrui pasirodymas;

- Vilniaus apskrities policijos Mobilios kuopos pareigūnų pasirodymas;

- policijos kinologų su augintiniais pasirodymai;

- Kelių policijos tarnybos pareigūnų ir moto akrobatų pasirodymas;

- Rinktinės ARAS kovotojų pasirodymas.

 

 

plačiau
 
Pirmas Marijono Misiukonio knygos pristatymas – policijos bendruomenėje

Rugsėjo 14 d. Lietuvos policijos veteranų asociacijos (LPVA) iniciatyva Policijos departamente surengtas Marijono Misiukonio knygos „Lemtingi metai“ pristatymas. Pirmojo atkurtos nepriklausomos Lietuvos vidaus reikalų ministro knygą išleido leidykla „Mintis“.

plačiau
 
Policijos veteranai vasarą pratęsė Anykščių krašte

Rugsėjo 7 d. Lietuvos policijos veteranų asociacijos (LPVA) nariai lankėsi Anykščių rajone. Į šią nedidelę, bet puikią išvyką pakvietė LPVA valdyba.

 

 

Anykščių savivaldybėje veteranus priėmė meras Kęstutis Tubis – ilgametis kolega ir buvęs LPVA valdybos pirmininkas. Meras pristatė Anykščių krašto kultūros įdomybes, papasakojo, kokios galimybės sportuoti ir aktyviai ilsėtis laukia Anykščių svečių, pasidžiaugė pritrauktomis investicijomis, pasidalino problemomis ir planais.

plačiau
 
Marijono Misiukonio autorinės knygos "LEMTINGI METAI" pristatymas

Lietuvos policijos veteranų asociacija / toliau-LPVA / 2018 m. rugsėjo 14 d. - penktadienį - 15 val. Policijos departamento I-mo aukšto salėje organizuoja Pirmojo Atkurtos Nepriklausomos Lietuvos Vidaus reikalų ministro, LPVA Garbės nario Marijono Misiukonio autorinės knygos  "LEMTINGI METAI" VRM istoriniuose įvykiuose, pristatymą.
Į Renginį kviečiame  LPVA ir kitų VRM, Policijos pensininkų asociacijų narius, Policijos, VRM pareigūnus, tarnautojus ir kitus asmenis...
Pristatymo metu bus galima gauti autoriaus knygos dedikaciją.
Ateityje numatomi ir kiti knygos pristatymai LPVA Filialuose.

LPVA valdybos informacija
 

 
 
Vytautas Navickas susitiko su Ministru Pirmininku Sauliumi Skverneliu

 

Šių metų  rugjūčio 29 d. Lietuvos policijos veteranų asociacijos valdybos pirmininką Vytautą  Navicką priėmė Lietuvos Respublikos Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis.

V. Navickas susitikimo metu aptarė nusavintų valstybinių pensijų kompensavimo  ir indeksavimo galimybes. Ministras Pirmininkas sutiko su tuo, kad nusavintos valstybinės pensijos pagal galimybes turi būti kompensuotos, o gaunamos pensijos indeksuojamos. Taip pat jis informavo, kad Vyriausybėje ties šiais klausimais yra dirbama. Šiems klausimams aptarti numatytas susitikimas su Socialinės apsaugos ir darbo ministru Linu Kukuraičiu ir SODROS direktoriumi Mindaugu Sinkevičiumi.

Susitikimo metu taip pat aptarti ir kiti atsargos pareigūnams rūpimi klausimai, tokie kaip bazinės pensijos sumažinimas ir jos nemokėjimas dirbantiems VRM pensininkams, taip pat mentorystės galimybių išplėtimas rengiant Vyriausybės tvirtinamą darbo sutarties tvarką.

 

LPVA valdybos informacija

 

 
 
<<  ankstesnis  10  18   19   20   21   22   23   24   30  40  50  60  70  sekantis  >>