į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
Naujienos

 
 
Pietryčių Lietuvos atsargos pareigūnų susitikimas Alytuje

Gegužės 17 dienos popietę LPVA Druskininkų, Kauno, Lazdijų, Marijampolės ir Varėnos filialų aktyvas susitiko legendomis apipintoje Dzūkijos sostinėje Alytuje. Čia visus pasitiko LPVA Alytaus filialo pirmininkas Robertas Kunigiškis. Policijos komisariato salėje visus susirinkusius pasveikino Alytaus AVPK viršininko pavaduotojas Raimundas Jaciunskas. Jis pasidžiaugė buvusių ir dirbančių pareigūnų vienybe, abipusiu pasitikėjimu. Palinkėjo gerai praleisti laiką Alytuje. LPVA Lazdijų filialo pirmininkas Valdas Vabuolas  padėkojo pavaduotojui ir įteikė prisiminimo suvenyrą, o  Marijampolės filialo pirmininkė Ramutė Kartavičienė pavaduotojui įteikė gairelę  su LPVA logotipu ir savivaldybių, kurių atstovai dalyvavo susitikime, herbais. Ši gairelė buvo pagaminta šio susitikimo proga ir įteikta dalyvaujančių LPVA filialų pirmininkams. Dėkojame Ramutei.

plačiau
 
Lietuvos policijos generalinio komisaro Petro Liuberto knygos „Tamsios aukštumos“ pristatymas Kaune

Gražų gegužės trečiadienį į Kauną, su savo autorinės knygos „Tamsios aukštumos“ pristatymu, atvyko pirmasis nepriklausomos Lietuvos policijos generalinis komisaras Petras Liubertas. Knygos pristatyme dalyvaujantiems policijos pareigūnams, veteranams bei jų artimiesiems, autorius, jaukioje aplinkoje pasidalino prisiminimais apie aprašomo laikotarpio milicijos darbo sunkumus ir išgyvenimus, bei dar kartą vaizdžiai įrodė, kad dabartinės policijos pamatai – tai salėje esantys atsargos pareigūnai. Tai jie – pagal savo sąžinę ir Statuto reikalavimus dirbo Lietuvos labui. Iš knygoje aprašomo laikotarpio , savo prisiminimais pasidalijo ir veteranas Arvydas Minelga.

plačiau
 
Petras Liubertas Šiauliuose susitiko su policijos bendruomene, veteranais bei pristatė savo naująją knygą

Gegužės 10-ąją Šiaulių apskrities  policijoje  viešėjo pirmasis  Lietuvos policijos generalinis komisaras Petras Liubertas ir Lietuvos policijos veteranų asociacijos valdybos pirmininkas Vytautas Navickas.

Petras Liubertas  susitikime su policijos  bendruomene, policijos veteranais,  pristatė savo naująją knygą   „ Tamsios aukštumos“  LTSR milicija 1940 – 1987 metais.

plačiau
 
Pažintinė ekskursija į Rygą

Kolegos iš Ukmergės filialo kviečia prisijungti prie Jų organizuojamos pažintinės ekskursijos į Latvijos sostinę Rygą.

plačiau
 
<<  ankstesnis  10  19   20   21   22   23   24   25   30  40  50  60  70  80  90  sekantis  >>