į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
Naujienos

ŠILINIŲ ATLAIDAI

 

Gerbiami policijos veteranai,

2017 m. rugsėjo 7–16 d. švenčiant 410 m. Mergelės Marijos pasirodymų Šiluvoje sukaktį, Trakų Dievo Motinos, Lietuvos Globėjos, metus ir Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį Šiluvoje vyks atlaidai.

Maloniai kviečiame visus veteranus prisijungti ir dalyvauti atlaiduose.

Rugsėjo 10 d. bus meldžiamasi, kad teisėsaugos ir teisėtvarkos darbuotojai būtų tiesos ir gailestingumo liudytojai. į atlaidus vyks ir šalies policijos įstaigų atstovai, todėl policijos veteranų asociacijos filialų vadovus prašome susisiekti su policijos įstaigų vadovais ir suderinti bendro vykimo į atlaidus klausimą.

 

Atlaidų renginių programą rasite nuspaudę šią nuorodą: ATLAIDŲ PROGRAMA

 

LPVA valdybos informacija

 
 
Lietuvos policijos veteranų asociacijos atminimo ženklas „POLICIJAI 100“

Lietuvos šimtmečio minėjimo proga Lietuvos policijos veteranų asociacija pristato Lietuvos policijos veteranų asociacijos atminimo ženklą "POLICIJAI 100"

 

plačiau
 
Policijos veteranai pagerbė Medininkų žudynių aukų atminimą

Liepos 31 d., Lietuvai minint 27-ąsias Medininkų tragedijos metines, septynių šalies gynėjų, žuvusių prie valstybės sienos, atminimą pagerbė ir Lietuvos policijos veteranų asociacijos (LPVA) nariai.

 

plačiau
 
Atsargos pareigūnai su šeimomis muzikuojančiame kelte

EL FUEGO
„Su meile apie meilę...“ " Pop klasikos grupė jau ne kartą įrodė, kad klasika gali skambėti kitaip... Grupė „el Fuego“ nori jums perteikti jausmus ir šilumą su muzika apie meilę artimui, darbui, gyvenimui ir viskam, kas supa aplink. Ne kasdien išgirsite sodrius ir stiprius vyriškus balsus, todėl nepraleiskite progos!

 

plačiau
 
Policijos veteranai švenčia Valstybės dieną

Lietuvos policijos veteranams, kaip ir daugeliui mūsų tautiečių, Valstybės – Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo – diena yra ne tik laisvadienis, kai galima užsiimti sodininkyste ar kitais namų ūkio darbais. Tai šventė, daugeliui pažymėta ne kalendoriuje, o širdyje, tad šią dieną policijos veteranai prisimena mūsų valstybės istoriją ir dalyvauja šventiniuose renginiuose. Vienas iš svarbiausių – iškilminga valstybės vėliavų pakėlimo ceremonija Vilniuje, Simono Daukanto aikštėje.

 

plačiau
 
<<  ankstesnis  10  19   20   21   22   23   24   25   30  40  50  60  70  sekantis  >>