į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
Naujienos

 

 

Gerbiami Broliai ir Sesės Šauliai, mūsų Bendražygiai ir Bendraminčiai,

„Laisvė neduodama tam, kuris jos prašo. Laisvė – ne dievų dovana. Ji  - tautos kūdikis, gimęs kovos įkarštyje, mirtinose kančiose, ji aplaistyta krauju, ji dvelkia parako dūmais...“ (F.Noris)

Vasario 16-oji  - Lietuvos valstybės atkūrimo diena, sujungusi mūsų valstybės ir tautos praeitį, dabartį ir ateitį. Tegul mūsų darbai, žinios ir gera valia tarnauja kilniems tikslams, stiprinant Lietuvos Nepriklausomybę ir jos žmonių gerbūvį.

 

Su šauliška pagarba
Stasys IGNATAVIČIUS
LŠS V. Putvinskio-Pūtvio klubo prezidentas,

Vyčio Kryžiaus ordino kavalierius

 
 
PLEČIAMAS POLICIJOS VETERANŲ ASOCIACIJOS BENDRADARBIAVIMAS

2021 m. vasario 8 d. Lietuvos policijos veteranų asociacijos valdybos pirmininkas Vytautas Navickas ir Šalčininkų rajono vidaus reikalų sistemos pensininkų sąjungos pirmininkė Regina Kokoškina, siekdami plėtoti dvišalį bendradarbiavimą, pasirašė bendradarbiavimo sutartį.

plačiau
 
Sausio įvykiai....

Sausis… Prieš trisdešimt metų... Nerimo, vilties ir šlovės laikas...

 

 

Nerimas verčia išeiti iš namų pas mūsų piliečius, bendraminčius. Jų daug, visur. Vilniuje, didžiuosiuose miestuose  ir rajonų centruose. Lietuva – neregistruotų autobusų maršrutų tinklas, kuriuo plūsta visi, kam neramu. Ir dieną, ir naktį. Jų daug. Ir mes su visais. Nevaru, neskaičiuojant valandų.  Būnant kartu ir dėl to paties, nerimas virsta ryžtu stovėti, nesitraukti, kiekvienam atlikti savo pareigą. Juk prisimename tą jaudulį, mieli kolegos veteranai! Anksčiau nepatirtas ir nepalyginamas jausmas – mes - Tautos dalis!

 

plačiau
 
Priesaika

 

Gerbiami Broliai ir Sesės Šauliai, Bendražygiai ir Bendraminčiai,

Prieš 30 metų Lietuvos Respublikos Aukščiausiosios Tarybos rūmuose davėme šventą priesaiką apginti 1990 m. Kovo 11-osios Aktą ir savo pareigą įvykdėme. Šią priesaiką kiekvienas nešiojame savo širdyje ir sąmonėje.

Garbė tautai, kuri sugeba išsikovoti Laisvę ir ją apginti!!!

 

Su šauliška pagarba
Stasys IGNATAVIČIUS
LŠS V. Putvinskio-Pūtvio klubo prezidentas,

Vyčio Kryžiaus ordino kavalierius

 
 
1991 sausio įvykiai....

Daugelis dabartinių policijos pareigūnų ir darbuotojų augo ar gimė jau laisvoje Lietuvoje, tad apie siaubingus ir dabar sunkiai įsivaizduojamus 1991 metų sausio įvykius, kuomet prieš gerai parengtus specialiuosius sovietų armijos ir KGB dalinius stojo beginkliai Lietuvos piliečiai, greičiausiai girdėjo istorijos pamokose, televizijos laidose, ar iš vyresniųjų kolegų bei artimųjų lūpų. Aižėjančios sovietinės imperijos valdžia, remiama milijoninės armijos ir specialiųjų tarnybų, barbariškais ir nusikalstamais veiksmais prieš Lietuvos piliečius desperatiškai bandė susigrąžinti buvusią įtaką ir išsilaikyti valdžioje. Reikšminguose mūsų valstybei įvykiuose ginant šalies laisvę ir nepriklausomybę nuo ginkluotos sovietinės agresijos, betarpiškai dalyvavo ir tuometiniai Nepriklausomybę paskelbusios Lietuvos Respublikos vidaus reikalų sistemos pareigūnai. Vykdant tarnybines pareigas tomis dienomis ir ginant bei saugant Lietuvos žmones, dešimtys jų buvo sužeisti. 

plačiau
 
<<  ankstesnis  1   2   3   4   5   6   7   10  20  30  40  50  60  70  80  90  sekantis  >>