į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
Naujienos
Apsilankymas Vyriausybėje

2017 m. rugpjūčio 23 d. Lietuvos Respublikos Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis priėmė Lietuvos policijos veteranų asociacijos (toliau - LPVA) valdybos pirmininką Vytautą Navicką ir pirmąjį Lietuvos policijos generalinį komisarą, LPVA garbės narį  Petrą Liubertą.

plačiau
 
Policijos veteranai Biržų miesto šventės dalyviai

2017-08-06

 

2017 m. rugpjūčio 4-6 d.d. Biržų savivaldybė organizavo Biržų miesto šventę „Biržai – sostinė mano“. Aktyvus LPVA Panevėžio filialo valdybos narys Virginijus Klanauskas su bendraminčiais nutarė sudalyvauti šventėje, prisistatyti visuomenei LPVA Panevėžio ir Biržų filialus, susitikti su kolegomis ir draugais.

plačiau
 
Vilniaus miesto ir Vilniaus rajono policijos veteranai ir jų šeimos nariai pirminei sveikatos priežiūrai gali užsiregistruoti VRM Medicinos centre

2017-08-10

 
Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka pacientas gali pasirinkti sveikatos priežiūros įstaigą ir sveikatos priežiūros specialistą, todėl Vidaus reikalų ministerijos Medicinos centras kviečia buvusius vidaus reikalų sistemos pareigūnus (veteranus), gyvenančius Vilniaus mieste ir Vilniaus rajone, registruoti save ir savo šeimos narius į šio centro Pirminės asmens sveikatos priežiūros paslaugoms gauti.
 
 
 
LPVA valdybos informacija
 
 
Lietuvos policijos veteranai dalyvavo Medininkų tragedijos 26-ųjų metinių minėjimo renginiuose

Vilniaus ir Kauno policijos veteranai kartu su kitais renginio dalyviais pagerbė Žuvusiųjų atminimą Medininkų   memoriale  prie Medininkų  pasienio  posto, veliau dalyvavo  žuvusiųjų  pagerbimo  ceremonijoje  Antakalnio kapinėse Vilniuje.

plačiau
 
IŠVYKA Į PENKTĄ ŠIMTMETĮ SKAIČIUOJANTĮ - JONIŠKĖLIO MIESTĄ

Ankstyvą liepos 21 dienos rytą grupelė kauniečių atvyko į LPVA būstinę, kur jau susirinkę Vilniaus filialo atsargos pareigūnai , buvo su LPVA pirmininku V.Navicku aptarę kelionės maršrutą. Panevėžyje prie grupės prisijungė  kolega Virginijus Klanauskas, kuris iki pat Joniškėlio pasakojo linksmas istorijas tiek apie Panevėžį, tiek apie save.

plačiau
 
<<  ankstesnis  10  20  30  38   39   40   41   42   43   44   50  60  70  80  sekantis  >>