į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
Naujienos
Iškilmingai paminėtos 25-osios Lietuvos policijos įstatymo priėmimo metinės

2015-12-11

 

Šiandien Vidaus reikalų ministerijoje (VRM) vyko konferencija, skirta Lietuvos policijos įstatymo 25-mečiui paminėti. Jos metu apžvelgtas šio  įstatymo rengimo laikmetis ir aplinkybės, pasidalinta įžvalgomis apie jo reikšmę šalies valstybingumui.

plačiau
 
Lietuvos policijos veteranų asociacijos Vilniaus filialo visuotinis susirinkimas

2015 m. gruodžio 9 d.  Vilniaus apskrities VPK posėdžių salėje įvyko LPVA Vilniaus filialo narių visuotinis susirinkimas.

LPVA Vilniaus filialo nariai susitiko su Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininku Kęstučiu Lančinsku ir Komunikacijos poskyrio vedėja Julija Samorokovskaja. Komunikacijos poskyrio vedėja Julija Samorokovskaja organizavo policijos veteranų ekskursija į policijos muziejų ir Operatyvaus valdymo skyrių.

 

plačiau
 
Išplėstinis LPVA valdybos posėdis

2015-12-04

 

Šiandien Kaune vyko išplėstinis LPVA valdybos posėdis, į  kurį buvo pakviesti ne tik LPVA valdybos nariai, bet ir visų LPVA filialų valdybų nariai arba jų atstovai. Posėdyje taip pat dalyvavo Vidaus reikalų ministerijos kancleris Algirdas Stončaitis, Policijos departamento prie VRM Personalo valdybos viršininkas Tomas Bikmanas, Lietuvos policijos mokyklos viršininkas Agirdas Kaminskas bei Kauno AVPK viršininko pavaduotojas Darius Pliavga ir Viešosios tvarkos valdybos viršininkas Remigijus Stukas.

plačiau
 
Rengiamas Lietuvos policijos veteranų asociacijos Vilniaus filialo ataskaitinis susirinkimas

Lietuvos policijos veteranų asociacijos Vilniaus filialas 2015-12-09 16:30 val. rengia metinį ataskaitinį susirinkimą.

Susirinkimas įvyks Vilniaus apskrities VPK posėdžių salėje, Birželio 23-sios g. 10, Vilnius

Darbotvarkė pridedama.

 
 
Atšaukiama lapkričio 26 d. planuota akcija

2015-11-25

 

NPPSS atšaukia ketvirtadienį, lapkričio 26 dieną, planuotą akciją Katedros aikštėje Vilniuje. V. Banel teigimu, pareigūnų bendruomenė, įvairios pareigūnus ir kitus darbuotojus vienijančios organizacijos ir profesinės sąjungos, didelė dalis paprastų Lietuvos žmonių, politikų ir visuomenės veikėjų pastarosiomis dienomis įvairiomis formomis aiškiai išreiškė paramą vidaus reikalų sistemoje vykstantiems pokyčiams, inicijuotiems ministro S. Skvernelio ir jo komandos. 

plačiau
 
<<  ankstesnis  10  20  30  40  50  60  69   70   71   72   73   74   75   80  90  sekantis  >>