į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
Naujienos
Policijos veteranų susitikimas Lazdijuose

          Lietuvos policijos veteranų asociacijos (toliau – LPVA) Lazdijų filialas 2019 m. rugpjūčio 17 d. prie Galadusio ežero organizavo sąskrydį „Galadusys 2019“. Galadusio ežeras yra pietvakarių Lietuvoje, Lazdijų rajone, apie 7,5 km į pietvakarius nuo Lazdijų ir Lenkijoje, Palenkės vaivadijos Seinų valsčiuje. Valstybių siena kerta ežerą, jo didesnioji dalis  priklauso Lenkijai. Anksčiau čia buvo akylai saugoma pasienio zona, o dabar puiki vieta laisvalaikiui praleisti ir pasimėgauti natūralia gamta, gėlu ežero vandeniu ir pabendrauti su draugais.

         LPVA Lazdijų filialo valdyba nusprendė, kad į sąskrydį kvieskime ir kaimynus: LPVA Alytaus, Druskininkų, Marijampolės filialų atstovus. Žinoma, nepamiršome pakviesti ir mūsų LPVA vadovo Vytauto Navicko su komanda, kolegų iš Seinų pasienio tarnybos, Lazdijų savivaldybės atstovų ir Alytaus AVPK Lazdijų komisariato viršininko Vidmanto Kondrackio.

         Saulėtą šeštadienio rytą susirinko Lazdijų filialo nariai su šeimomis ir svečių delegacijos. Prie LPVA vėliavos išsirikiavo Lazdijų filialo valdyba, greta kiti šventės dalyviai. Sąskrydis prasidėjo prasmingais LPVA Lazdijų filialo himno žodžiais:

Sustokime visi, suremkime pečius

Čia stovi tie kur saugojo visus.

Nesvarbu, kad žili, mes širdyje jauni

Ir veidus puošia metų patirtis.

 

Atėjome jauni energijos pilni

Prisiekėm saugot žmones iš širdies.

Nors buvo, kada mus, tesaugojo dangus

Mes nepalūžom, nes už mūs – Žmogus.

 

Lai kiekviena karta išeidama linkės

Jaunime, Ginki, Saugok ir Padėk.

Ir neprarask Garbės, tegul sėkmė lydės

Tarnauk, Tėvynės labui ir žmonėms.

 

Himno žodžius parašė ir muziką sukūrė LPVA Lazdijų filialo valdybos narys Vytautas Burba.

           LPVA Lazdijų filialo vadovas Valdas Vabuolas pasveikino visus susirinkusius, padėkojo valdybai ir visiems susirinkusiems už indelį organizuojant sąskrydį ir suteikė žodį LPVA valdybos pirmininkui Vytautui Navickui. Gerbiamas Vytautas atvyko ne „tuščiomis rankomis“: įteikė dovaną kolegoms iš Lenkijos, padėką VSAT Varėnos rinktinės vadui už paramą organizuojant sąskrydį ir atminimo dovaną LPVA Lazdijų filialui už aktyvią veiklą.

           Lazdijų rajono savivaldybę atstovaujantis tarybos narys Benius Rūtelinis taip pat visus pasveikino su švente ir įteikė atminimo dovanėles renginio svečiams.

           Kolegas sveikino ir kiti svečiai, džiaugėsi ilgamečiu ir turiningu bendravimu su LPVA Lazdijų filialu.

           Kolegos Kęstučio dėka šventėje skambėjo nuotaikinga muzika, Gintautas virė žuvienę ir kareivišką košę, visi susirinkę šurmuliavo prie stalų.

           Tačiau kolega Artūras pranešė, kad prie stalų neužsibūsime, nes Pasieniečiai „meta iššūkį“ Policijos komandai Baidarių rungtyje. Jis visiems pranešė, kad tai tik pirma rungtis, o laukia dar „Šaudymas nuo ugnies linijos“ ir kitos visiems įveikiamos rungtys.

             Rungtynės prasidėjo ir tęsėsi visą popietę. Prizinių vietų laimėtojai buvo apdovanoti Sporto taurėmis, dovanėlėmis ir diplomais. Pralaimėjusių nebuvo, nes nugalėjo draugystė!

             Mūsų  Jėga – Vienybėje.

 

 

LPVA Lazdijų filialo informacija