į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
Naujienos
Susitikimas su naujuoju Lietuvos policijos generaliniu komisaru

2014-12-09

 

Š.m. gruodžio mėn. 9 d. Lietuvos policijos veteranų asociacijos valdybos narius priėmė naujasis Lietuvos policijos generalinis komisaras Linas Pernavas.

LPVA pirmininkas K. Tubis policijos generaliniam komisarui pristatė į priėmimą susirinkusius valdybos narius, LPVA vardu palinkėjo policijos vadovui visokiariopos sėkmės nelengvame darbe bei įteikė atminimo dovaną. 

Susitikimo metu K. Tubis trumpai pristatė asociacijos velką, įvardijo vykdomus darbus bei sprendžiamas problemas, papasakojo apie ateities planus vykdant asociacijos veiklą tiek Vilniuje, tiek ir asociacijos filialuose.

Policijos generalinis komisaras papasakojo apie policijos artimiausius tikslus ir darbus, pažadėjo pagal galimybe remtiLPVA veiklą bei esant būtinumui tarpininkauti tarp Vidaus reikalų ministerijos ir LPVA, ir kiek įmanoma pagelbėti sprendžiant veteranų problemas. 

Susitikimo metu buvo kalbama apie esamų bei buvusių pareigūnų socialinės integracijos problemas bei apie šiuo metu Seimo komitetuose nagrinėjamo Lietuvos Respublikos vidaus tarnybos statuto pakeitimus bei papildymus. Atsižvelgiant į esamą geopolitinę įtampą Europoje buvo pasiūlyta LPVA narių pagrindu įsteigti buvusių pareigūnų (savanorių) rezervą, kurį galima būtų pasitelkti viešosios rimties funkcijoms užtikrinti, esant tam tikroms aplinkybėms.

Policijos generalinis komisaras pasižymėjo išsakytas problemas ir pasiūlymus bei pažadėjo pagal kompetenciją jas išnagrinėti ir artimiausiu metu pateikti pasiūlymus dėl šių problemų sprendimo.

Atsisveikindamas L. Pernavas palinkėjo gerų artėjančių švenčių ir kuo geriausios kloties visiems LPVA nariams.  

 

LPVA informacija