į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
Naujienos
Tradicinės Lietuvos policijos sistemos senjorų šaudymo varžybos

 

2017-04-06 10:00 val. Policijos departamento prie VRM šaudykloje, Kalnų parke vyko tradicinės Lietuvos policijos sistemos senjorų šaudymo varžybos. Šis Policijos departamento ir Lietuvos policijos veteranų asociacijos organizuojamas renginys kasmet pritraukia vis didesnį skaičių dalyvių.

Šaudymo varžybose dalyviai grūmėsi trijose kategorijose:

- dirbantys policijos sistemoje pareigūnai ir darbuotojai, gimę iki 1967 metų (vyrai);

- vidaus tarnybos sistemos pensininkai-veteranai (amžius neribojamas) (vyrai);

- moterys (bendra grupė).

Susirinkusius pasveikino ir palinkėjo taiklių šūvių Policijos departamento prie VRM generalinio komisaro pavaduotojas Edvardas Šileris bei Lietuvos policijos veteranų asociacijos valdybos pirmininkas Vytautas Navickas.

Turnyre iš viso dalyvavo 55 šauliai. Iš jų 39 vidaus reikalų sistemos atsargos pareigūnai ir 16 dirbančių pareigūnų. Moterų grupėje susikovė tik trys moterys. Tai Lietuvos policijos veteranų asociacijos Vilniaus filialo narė Liucija Borusevičienė, Tarptautinės policijos asociacijos PD prie VRM skyriaus narė Irina Dubinienė ir Lietuvos policijos mokyklos atstovė Tatjana Valiukienė.

Vidaus reikalų sistemos atsargos pareigūnai grupėje taikliausias buvo atsargos pareigūnas iš Vilniaus Valerijus Pataševas, kuris pratime 15 m atstume šaudant po 5 šūvius iš kairės ir dešinės rankos surinko 96 taškus ir pratime 25 m atstume šaudant abiem rankomis 10 šūvių surinko 92 taškus. Bendras Valerijaus Pataševo rezultatas 188 taškai. Antrą vietą atsargos pareigūnai grupėje užėmė nuolatinis šių varžybų prizininkas iš Alytaus, - Robertas Kunigiškis.

Dėl trečios vietos teko pakartotinai susirungti Tarptautinės policijos asociacijos Vilniaus skyriaus nariui Arūnui Marcinkevičiui ir Lietuvos policijos veteranų asociacijos Telšių filialo vadovui Sauginui Laurušoniui, kadangi abu dalyviai surinko vienodą taškų skaičių. Deja pakartotinoje rungtyje taiklesnis buvo Arūnas Marcinkevičius.

Dirbančių pareigūnų grupėje  geriausiai pasirodė Lietuvos policijos mokyklos atstovas Genadijus Ivanovas, kuris surinko 184 taškus, Kauno AVPK atstovas Žilvinas Stankevičius, - 184 taškai ir Utenos AVPK atstovas Sigitas Graužinis, - 171 taškas.

Moterų grupėje geriausiai pasirodė Lietuvos policijos mokyklos atstovė Tatjana Valiukienė, antra liko Tarptautinės policijos asociacijos PD prie VRM skyriaus narė Irina Dubinienė iš Vilniaus, o trečią vietą iškovojo Lietuvos policijos veteranų asociacijos Vilniaus filialo narė Liucija Borusevičienė.

Šaudymo varžyboms nugalėtojai buvo apdovanoti Policijos departamento ir Lietuvos policijos veteranų asociacijos įsteigtais prizais ir dovanomis.

Beje, moterys išreiškė tam tikrą nepasitenkinimą tuo, kad buvo išskirtos iš bendrų dalyvių kategorijų ir kitais metais pageidavo rungtis savo grupėse kartu su vyrais.

Už puikiai organizuotas varžybas, už tradiciją ir gražų renginį Lietuvos policijos veteranų asociacijos valdyba nuoširdžiai dėkoja Policijos generaliniam komisarui Linui Pernavui, jo pavaduotojui Edvardui Šileriui ir šauniai PD prie VRM Žmogiškųjų išteklių valdybos organizatorių komandai.

Už paramą ir palaikymą Lietuvos policijos veteranų asociacijos valdyba ir valdybos pirmininkas Vytautas Navickas nuoširdžiai dėkoja Vidaus reikalų ministerijos kancleriui Algirdui Stončaičiui.

Rezultatus galite matyti čia:

Dirbantys policijos sistemoje pareigūnai ir darbuotojai

Vidaus tarnybos sistemos pensininkai-veteranai

 

 

LPVA valdybos informacija