į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
Naujienos
DAROM 2018

Gerbiami kolegos,

štai ir vėl atėjo pasaulinis judėjimas už gamtos švarą ir tvarką, - „DAROM 2018“.

DAROM - tai visuomeniniais pagrindais paremta organizacija, kurioje kasdien vis ryškiau atsispindi pagrindiniai veiklos akcentai - APLINKOSAUGA, PILIETIŠKUMAS ir SAVANORYSTĖ.

plačiau
 
Parama Lietuvos policijos veteranų asociacijai

Gerbiami kolegos veteranai, jei turėjote apmokestinamų pajamų, tuomet kiekvienais metais iki gegužės 1 d. galite paskirti dalį savo sumokėto pajamų mokesčio labdarai. Turinčioms teisę gauti paramą organizacijoms galima skirti iki 2 proc. savo pajamų mokesčio, o papildomai partijoms - dar 1 proc. Jei nenurodote, ką daryti su šiais 3 proc., juos paskirstys valstybė. Taip pat galite nurodyti, kad jie nebūtų paskirstomi.

Jei dar esatę neapsisprenę dėl paramos skyrimo, maloniai prašome paremti Lietuvos policijos veteranų asociaciją, kurios nariais esate.

 

Lietuvos policijos veteranų asociacija

į. k. 302508484

Verkių g. 3B,Vilnius, LT- 08218 Vilnius, Lietuva

AB „Swedbank“ 

Banko kodas 73000
a/s LT277300010122467890

 

Ačiū už supratingumą ir paramą

Lietuvos policijos veteranų asociacijos valdyba

 
 
DRAUGIŠKAS LATVIJOS IR ESTIJOS POLICIJOS ATSARGOS PAREIGŪNŲ SUSITIKIMAS SKRIVERĖJE

Tarptautinės policijos asociacijos Latvijos skyriaus generalinės sekretorės Indros Lusės kvietimu Lietuvos policijos veteranų asociacijos Panevėžio filialo valdybos narys Virginijus Klanauskas su žmona Vilma 2018 m. balandžio 7-osios rytą nuvyko į Skriverės miestą Latvijoje susitikti su Latvijos ir Estijos atsargos pareigūnais, užmegzti glaudesnius santykius, apžiūrėti vaizdingas apylinkes, apsilankyti saldainių fabrike, gaminančiame garsiąsias Latvijos karvutes, pabendrauti susėdus už bendro stalo prie kavos ir arbatos puodelių.

plačiau
 
Senjorai demonstravo puikius šaudymo įgūdžius

Vilniuje, Policijos departamento šaudymo tire, jau šeštą kartą surengtos tradicinės policijos senjorų šaudymo varžybos. Šiemet jėgas išmėgino rekordiškai daug dalyvių – 74 šauliai. Jie rungtyniavo net keliose grupėse: dirbančiųjų policijoje, išėjusiųjų į atsargą ir bendroje moterų senjorių grupėje.

plačiau
 
Kviečiame dalyvauti sodinant 1000 ąžuoliukų Lietuvos šimtmečiui

Panevėžio miesto savivaldybės administracija tenkino LPVA Panevėžio filialo nevyriausybinių organizacijų projektų, teikiamų finansavimui iš savivaldybės biudžeto gauti, paraišką projektui „1000 ĄŽUOLŲ LIETUVOS ŠIMTMEČIUI“ (vadovas - Ignas Raila) ir skyrė  finansavimą vykdymui. Panevėžio filialo narių  ir dirbančių policijos pareigūnų suvienytų pajėgų laukia nemenkas iššūkis norint tinkamai susidoroti su projekte numatytais uždaviniais ir konkrečiais darbais.

plačiau
 
1   2   3   4   10  20  30  40  50  sekantis  >>