į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
Naujienos
Kvietimas į Medininkų tragedijos minėjimo renginius

 

 

Maloniai kviečiame dalyvauti Medininkų tragedijos

26-ųjų metinių minėjimo renginiuose

 

 

2017 m. liepos 30 d. (sekmadienis)

 

18.00 val. Atminimo vakaras „Budėkime dėl santarvės ir taikos“ Vilniaus evangelikų reformatų bažnyčioje (Pylimo g. 18, Vilnius)

                                                   

2017 m. liepos 30 d. (sekmadienis)

 

26-asis tradicinis estafetinis bėgimas „Medininkai–Vilnius“ Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos ir Muitinės departamento prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos pereinamajai taurei ir prizams laimėti

 

12.00 val. Estafetinio bėgimo „Medininkai–Vilnius“ startas prie Medininkų memorialo. Bėgimo finišas – prie Antakalnio kapinių

15.30 val. Bėgimo dalyvių apdovanojimai viešojoje įstaigoje Vilniaus kultūros, pramogų ir sporto rūmuose (Žirmūnų g. 1E, Vilnius)

 

2017 m. liepos 31 d. (pirmadienis)

 

Žuvusiųjų pagerbimas prie Medininkų memorialo ir Antakalnio kapinėse

 

8.00 val. Šv. Mišios Arkikatedroje bazilikoje

9.15 val. Išvykimas į Medininkus nuo Vidaus reikalų ministerijos (Šventaragio g. 2, Vilnius)

10.00 val. Minėjimas prie Medininkų memorialo

11.15 val. Ceremonialas Antakalnio kapinėse

 

Organizatorius: Vidaus reikalų ministerija, tel. pasiteirauti  (8 5) 2718769

 

 

Išvykimui į Medininkus renkamės liepos 31 d. /pirmadieni/ - 8 val.30 min. prie LPVA būstinės, Verkiu g. 3 B. Isvykimas i Medininkus 9 val nuo būstinės, o kas pageidauja nuo Vidaus reikalų ministerijos pastato Šventaragio g. 2.

Apie dalyvavimą prašome informuoti Vytautą Joniką tel. +370 698 20049 arba el. paštu v.jonikas@grifsag.lt iki 27 d. 13 val.

 
 
IŠVYKA Į PENKTĄ ŠIMTMETĮ SKAIČIUOJANTĮ - JONIŠKĖLIO MIESTĄ

Ankstyvą liepos 21 dienos rytą grupelė kauniečių atvyko į LPVA būstinę, kur jau susirinkę Vilniaus filialo atsargos pareigūnai , buvo su LPVA pirmininku V.Navicku aptarę kelionės maršrutą. Panevėžyje prie grupės prisijungė  kolega Virginijus Klanauskas, kuris iki pat Joniškėlio pasakojo linksmas istorijas tiek apie Panevėžį, tiek apie save.

plačiau
 
Naujovės Užimtumo įstatyme – kas keisis nuo liepos 1 d.?

Kartu su naujuoju Darbo kodeksu nuo šių metų liepos 1-osios įsigalios ir naujasis Užimtumo įstatymas. Kokios teisinės naujovės laukia darbo ieškančių žmonių, registruotų teritorinėse darbo biržose? Naujasis įstatymas jiems gerokai palankesnis – dabar besimokantiems pagal suaugusiųjų pradinio, pagrindinio, vidurinio ugdymo arba pagal formaliojo profesinio mokymo programas savo lėšomis, bus suteikiamas bedarbio statusas.

plačiau
 
Valstybės dienos proga – pelnyta padėka policijos veteranams

Liepos 4-ąją Valstybės – Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo – diena Policijos departamente paminėta unikaliai – į šventę buvo pakviestas visas būrys policijos veteranų, kurie, praėjus daugiau nei ketvirčiui amžiaus, apdovanoti už dalyvavimą reikšminguose Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo įvykiuose 1991 m. sausį – rugsėjį.

plačiau
 
Valstybės ir Karaliaus Mindaugo karūnavimo dienos minėjimas Vilniuje

2017-07-06

 

Kaip ir kiekvienais metais, o tai jau tapo tradicija, Lietuvos policijos veteranų asociacijos atstovai susirinko į Vilniaus miesto S. Daukanto aikštę prie Lietuvos Respublikos Prezidentūros paminėti Lietuvos valstybės atkūrimo ir Karaliaus Mindaugo karūnavimo dienos.

 

 

 


 

plačiau
 
1   2   3   4   10  20  30  40  sekantis  >>