į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
Naujienos
Akcija „Darom 2019“

2019 m. balandžio 27 d. visoje šalyje jau dvyliktą kartą buvo organizuojama tradicinė švarinimo akcija DAROM 2019, vienijanti daugiau nei 100 pasaulio valstybių.

Lietuvos policijos veteranų asociacijos Vilniaus filialo nariai inicijavo LPVA dalyvavimą visoje šalyje.

Deja, atsižvelgiant į gamybines sąlygas, organizuojama talka buvo perkelta iš šeštadienio į penktadienį, - į balandžio 26 d. Gal ir tai turėjo įtakos, kad šiais metais akcijoje dalyvavo mažiausiai narių.

Talkoje tvarkant Policijos departamento Kalnų parką, smulkinant per eilę metų susikaupusiais šakas sušilę darbavosi LPVA Vilniaus filialo nariai Ramutis Oleka, Robertas Daugėnas su savo atžala ir Arvydas Ilgevičius. AČIŪ didvyriškiems talkininkams.

Taip pat penktadienį, tik jau 13:00 val. VRM organizuojamoje talkoje prie Švč. Mergelės Marijos Ramintojos bažnyčios dalyvavo LPVA Vilniaus filialo narys Petras Burdelis. Talka taip pat nebuvo labai gausi. Į bažnyčios ir jos aplinkos tvarkymą susirinko apie 20 talkininkų. Teritorija nedidelė, tad darbas greitai buvo baigtas. Bažnyčios klebonas Kun. Algirdas Toliatas buvo patenkintas talka. Sekmadienio 12:00 val. Atvelykio mišiose visiems parapijiečiams susirinkus dar kartą padėkojo ir Lietuvos policijos veteranų asociacijai už aktyvų dalyvavimą talkoje.

LPVA Vilniaus filialo vadovas Vytautas Jonikas taip pat labai dėkoja visiems kolegoms aktyviai dalyvavusiems talkoje ir parodžiusiems ką gali VETERANAI.

 

LPVA valdybos informacija