į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
Naujienos
DRAUGYSTĖS SĄSKRYDIS

Rugpjūčio 22-23 dienomis Marijampolės apskrityje „Gintaro poilsevietėje“ vyko Lietuvos policijos veteranų asociacijos Centro – Pietvakarių bei Mažeikių filialų sąskrydis. Į sąskrydį susirinko veteranai iš Lazdijų, Mažeikių, Marijampolės, Vilniaus, Vilkaviškio, Kauno ir Alytaus, atvyko ir svečias ir draugas iš Latvijos Vitalijus.

Sąskrydį atidarė LPVA filialo pirmininkė Ramutė, o renginį vedė Ramutė ir Jūratė iš Kauno. Renginyje dalyvavo ir LPVA valdybos pirmininkas Vytautas Navickas, kuris pasveikino susirinkusiuosius ir apdovanojo puikiomis dovanomis. Susirinkusiuosius taip pat sveikino ir Marijampolės AVPK viršininko pavaduotojas Harimantas Mockevičius.

Programoje dalyvavo kovinio sporto atstovai bei kinologai su savo augintiniais, Kauniečiai atsivežė įvairių rūšių ginklų, su kuriais dalyviai galėjo pasivaržyti taiklumu.

Lazdijų komanda tapo stipriausia, nes net trys apdovanojimai. Puikiai pasirodė mažeikiškiai, kauniečiai, alytiškiai ir žinoma marijampoliečiai. Vakarą papuošė muzikuojantis jaunimas ir svečias iš Anglijos.

Puikią programą paruošė marijampoliečiai. Stebino Lazdijų ir Alytaus komandų muzikuojantys kolegos Vytautas ir Sergėjus, kauniškis didžėjus Vytautas. Linksma ir tranki muzika neleido niekam  liūdėti ir ramiai sėdėti.

Didelis ačiū organizatoriams ir renginio dalyviams.

 

Parengta pagal Mažeikių LPVA filialo pirmininkės Danutės informaciją