į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
Naujienos
Išplėstinis LPVA valdybos posėdis

2014-10-29

 

Spalio 29 dieną įvyko Lietuvos policijos veteranų asociacijos išplėstinis valdybos posėdis, kuriame dalyvavo LPVA valdybos nariai bei filialų vadovai ir valdybų nariai. Susirinkime taip pat dalyvavo ir kviestiniai svečiai, tai - Lietuvos nacionalinės veteranų asociacijos (LNVA) pirmininko pavaduotojas atsargos pulkininkas Vaidotas Malinionis, Veteranų asociacijos "Tautos Skydas" pirmininkas Rimantas Narkūnas bei Nacionalinio pareigūnų profesinių sajungų susivienijimo (NPPSS) tarybos narys Tomas Vaitkunskas.

LNVA pirmininko pavaduotojas Vaidotas Malinionis pristatė rengiamą projektą apie atsargos karių pasirengimą atsargai bei jų, kaip profesionalų išsaugojimą ir integravimą į darbo rinką. Pranešėjas pakvietė LPVA vadovybę prisijungti prie šio projekto tobulinimo bei įgyvendinimo.

Veteranų asociacijos "Tautos Skydas" pirmininkas Rimantas Narkūnas pristatė organizacijos vykdomą veiklą, pristatė projektus, kuriuos jie organizuoja ir vykdo, bei tuos projektus, kuriuose jie kviečiami dalyvauti.

NPPSS tarybos narys Tomas Vaitkunskas papasakojo organizacijos įsteigimo istoriją, kokios kliutys buvo įveiktos ir kokie tikslai buvo pasiekti. Pranešėjas taip pat papasakojo apie sunkumus, su kuriais buvo susiduriama rengiant įvairias protesto akcijas bei piketus.

Kita susirinkimo dalis buvo skirta vidinių LPVA veiklos klausimų svarstymui ir sprendimui.

 

LPVA valdybos informacija