į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
Naujienos
Įsteigta policijos patariamoji kolegija

Policijos generalinis komisaras Renatas Požėla pasirašė įsakymą, kuriuo įsteigė policijos patariamąją kolegiją. Naujai įsteigto darinio tikslas – patarti policijos generaliniam komisarui policijos sistemos ir veiklos tobulinimo klausimais, teikti pasiūlymus policijos veiklos gerinimo, visuomenės ir policijos tarpusavio supratimo bei pasitikėjimo stiprinimo, visuomenės saugumo didinimo, saugios aplinkos kūrimo klausimais.

R. Požėla pasidžiaugė, kad buvę kolegos entuziastingai atsiliepė į kvietimą burtis į kolegiją. Pasak policijos vadovo, veteranams durys policijos įstaigose privalo būti atviros, o patarimai labai svarbūs, todėl jis išreiškė viltį, kad dirbant kartu pavyks priimti daug naudingų sprendimų. “Pažadu visokeriopą paramą, jūsų balsas tikrai bus girdimas”-sakė R. Požėla.

Naujai įsteigtos policijos patariamosios kolegijos pirmininkas V. Grigaravičius džiaugėsi, kad sukurtas toks darinys. „Tarnybos patirtis niekur nedingo, todėl tikiu, kad kolegos galės prisidėti savo patarimais, spręsti įvairias aktualias problemas. Dirbsime ir ieškosime geriausių sprendimų“- žadėjo kolegijos pirmininkas.

Kolegijos nariai džiaugėsi, kad tai bus dar viena vietą, kur galima bus susiburti, pasikeisti nuomonėmis, padiskutuoti socialiniais, veiklos gerinimo ir kitais bendruomenei aktualiais klausimais. Buvę kolegos atkreipė dėmesį, kad labai svarbu saugoti ir puoselėti tradicijas, nepamiršti paminėti istorinių datų. Visi išreiškė viltį, kad kolegijos nariai nelinksės į bendrą toną, o išdrįs pasakyti tiesą bei siūlys galimus problemų sprendimo būdus.

Kolegijos sudėtis:
Pirmininkas - Vytautas Grigaravičius, Lietuvos policijos veteranų asociacijos Etikos komisijos pirmininkas.
Nariai:
Petras Liubertas, Lietuvos policijos veteranų asociacijos Laisvės gynimo atminimo komiteto pirmininkas;
Vytautas Navickas, Lietuvos policijos veteranų asociacijos valdybos pirmininkas;  
Liutauras Vasiliauskas, Lietuvos policijos veteranų asociacijos Laisvės gynimo atminimo komiteto narys;
Vytautas Pliuskus, Tarptautinės policijos asociacijos Lietuvos skyriaus prezidentas;
Algirdas Debeikis, Lietuvos policijos veteranų asociacijos narys;
Kęstutis Jadzevičius, Lietuvos kelių policijos veteranų asociacijos narys;
Algirdas Matonis, Lietuvos kriminalinės policijos veteranų asociacijos pirmininkas;
Pavelas Šegurovas, buvęs Vidaus reikalų sistemos darbuotojas.

 

Policijos departamento prie VRM informacija