į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
Naujienos
Karaliaus Mindaugo karūnavimo dienos renginiai Vilniuje

Gerbiamieji,

 

Lietuvos policijos veteranų asociacija vienija kolegas, kurie reikšmingai prisidėjo prie Nepriklausomos Lietuvos policijos sistemos kūrimo, kas sudarė tinkamas prielaidas valstybingumui stiprinti. Tai siekiame nuolat priminti valstybės politikams ir visuomenei taip pat ir dalyvaudami renginiuose ir rikiuotėse su kitomis visuomeninėmis organizacijomis.

Dabar artėja Karaliaus Mindaugo karūnavimo diena, kurios metu Vilniuje, Daukanto aikštėje prie Prezidentūros, 2016 m. liepos 6 d. (trečiadienį) 12 valandą vyks iškilminga Valstybės vėliavos pakėlimo ceremonija, kurios metu kalbės ir Respublikos Prezidentė. Kviečiami dalyvauti visi policijos veteranai ir jų artimieji iš visų šalies filialų. Pageidaujantys ir galintys būti rikiuotėje – turėtų vilkėti tarnybinėmis Policijos uniformomis.

Mums reikėtų susirinkti Daukanto aikštėje liepos 6 d. 11.30 – 11.45 val., bet vykstant reikia turėti atsargoje laiko dėl didelių transporto spūsčių ir automobilių parkavimo sunkumų Vilniaus senamiestyje.

Būtų gerai iš anksto žinoti bent preliminarų dalyvių skaičių. Prašome Filialų vadovus informuoti Asociacijos narius apie šventinius renginius Vilniuje, liepos 6-ąją dieną, pasirūpinti kuo gausesniu dalyvavimu ir kuo skubiau informuoti Valdybą apie planuojamą dalyvių skaičių.

Tikslesnės informacijos teirautis ir ją teikti LPVA Valdybos pirmininko pavaduotojui Stasiui Bunokui

 

LPVA valdybos informacija