į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
Naujienos
LPVA valdybos nariai susitiko su Ispanijoje gyvenančia buvusia policijos pareigūne


LPVA valdyboje buvo gautas buvusios Lietuvos policijos pareigūnės Jurgitos Dargytės, šiuo metu gyvenančios saulėtoje Ispanijoje, laiškas. Jurgita su nostalgija rašė apie tą laiką, kada po mokymosi Policijos akademijoje ji dirbo kriminalinėje policijoje viename iš policijos komisariatų Vilniuje. Vėliau dėl šeimyninių aplinkybių jai teko palikti darbą policijoje ir  išvykti į užsienį. Nepaisant to, kad Jurgita jau keletą metų gyvena Ispanijoje, sukūrė šeimą, augina vaiką, ji norėtų neprarasti ryšių su buvusiais kolegomis, ir dabar turėti kažko bendro su kadaise pasirinkta mylima profesija.

LPVA valdybos kvietimu atostogų Lietuvoje metu Jurgita su šeima – vyru Domingo ir mažu sūneliu, apsilankė LPVA būstinėje Policijos departamente, kur įvyko susitikimas su LPVA valdybos pirmininku Kęstučiu Tubiu ir LPVA valdybos nariais.  Atviro ir nuoširdaus pokalbio metu pasidalinta prisiminimais apie tarnybą policijoje, apsvarstytos tolesnio bendravimo galimybės.

Džiugina, kad Lietuvos policijos veteranų asociacijos veikla jau domisi mūsų buvę kolegos ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje.
 

LPVA valdybos informacija