į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
Naujienos
M. Misiukonio knygos pristatymas Klaipėdoje

2019 m. vasario 12 d.  Klaipėdos apskrities vyriausiajame policijos komisariate (toliau-AVPK) lankėsi ir savo knygą „Lemtingi metai VRM istoriniuose įvykiuose“ Policijos veteranams ir AVPK pareigūnams pristatė Pirmosios atkurtos Nepriklausomos Lietuvos Respublikos Vyriausybės Vidaus reikalų ministras Marijonas Misiukonis. Ministrui  vadovaujant, nuo 1991 m. sausio mėn. buvo rengiama Lietuvos policijos veiklos struktūra, strategija, tikslai ir taktika. M. Misiukonis buvo vienas iš pagrindinių VRM vadovų, rengiant naują Lietuvos policijos įstatymą ir milicijos pertvarkos strategiją, todėl iš pirmų lūpų papasakojo susirinkusiems policijos pareigūnams bei veteranams daugybę įdomių istorinių detalių susijusių su Valstybe ir policija tais lemtingais metais. Kartu su M.Misiukoniu komisariate lankėsi Lietuvos Policijos veteranų asociacijos (toliau-LPVA) Valdybos Pirmininkas Vytautas Navickas  ir pirmasis Lietuvos Policijos Generalinis komisaras Petras Liubertas, kuris anonsavo išleistą savo knygą "Tamsios aukštumos".

Dėkodamas už vizitą ir knygų pristatymus, Klaipėdos apskr. VPK viršininkas Alfonsas Motuzas sakė „Lemtingais šaliai metais jūs, dirbę VRM sistemoje, atlikote didelį darbą už kurį mes esame dėkingi. Policija modernėja, žengia į priekį bet vertybės išlieka tos pačios. Ir galiu pasakyti, kad reikalui esant mes pasielgtume taip pat“.

LPVA Pirmininkas V.Navickas susirinkusiems  pristatė LPVA veiklą,  įteikė Policijos pasižymejimo ženklus "Už atliktą pareigą" LPVA Palangos filialo Pirmininkui Ramučiui Stankevičiui ir buvusiam Palangos  PK Viršininkui Edmundui Krasauskui. 

 

LPVA Valdybos informacija