į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
Naujienos
PAŽINTIS SU LPVA MAŽEIKIŲ FILIALU – NOMINACIJOS „UŽ NARYSTĖS PLĖTOJIMĄ 2017“ LAIMĖTOJU

Trumpai apie LPVA Mažeikių filialo pirmininkę Danutę Mockienę: tarnybos stažas vidaus reikalų sistemoje 30 metų, tarnybą baigė turėdama majoro laipsnį. Paklausta, koks jos gyvenimo credo, atsakė: „Visada maniau, kad reikia galvoti apie kitus, jiems padėti, nieko nereikalaujant mainais. Niekada nesusimąsčiau, bet gal tai ir yra mano gyvenimo credo?“

plačiau
 
Vilniaus filialo metinis ataskaitinis susirinkimas

2017-12-19 Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato posėdžių salėje įvyko LPVA Vilniaus filialo narių metinis ataskaitinis susirinkimas.

Susirinkimą pagerbė ir tarė pasveikinimo žodį Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Saulius Gagas bei kiti Komunikacijos skyriaus darbuotojai. Atsidėkojant už dėmesį Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkui Sauliui Gagui buvo įteikti LPVA 2018 metų kalendoriai.

plačiau
 
LIETUVOS RESPUBLIKOS PAREIGŪNŲ IR KARIŲ VALSTYBINIŲ PENSIJŲ ĮSTATYMO PAKEITIMO ĮSTATYMAS

LIETUVOS RESPUBLIKOS

PAREIGŪNŲ IR KARIŲ VALSTYBINIŲ PENSIJŲ ĮSTATYMO NR. I-693 12, 13, 14,

15 IR 16 STRAIPSNIŲ PAKEITIMO

ĮSTATYMAS

plačiau
 
Kviečiame į Algimanto Aleksandravičiaus 33 fotografijų parodą "Menininkų keliu Ever su kunigu Algirdu Toliatu"

 
 
Tradicinis Kalėdinis, išplėstinis Lietuvos policijos veteranų asociacijos posėdis

Gruodžio 15 d. Policijos departamente į tradicinį kalėdinį susibūrimą rinkosi Lietuvos policijos veteranų asociacijos (LPVA) nariai. Susitikti su veteranais atvyko vidaus reikalų ministras Eimutis Misiūnas, Policijos departamento Žmogiškųjų išteklių valdybos direktorius Tomas Bikmanas, Lietuvos policijos kapelionas kunigas Algirdas Toliatas, Lietuvos kriminalinės policijos veteranų asociacijos vadovas Algirdas Matonis.

plačiau
 
<<  ankstesnis  9   10   11   12   13   14   15   20  30  40  50  60  sekantis  >>