į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
Naujienos
Valstybės dienai – protmūšis su veteranais

Policijos departamente Valstybės – Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo – dieną šventėme liepos 4-ąją. Jau tradiciškai šią vieną iš trijų svarbiausių mūsų švenčių minime be pompastikos, linksmai ir kartu su policijos veteranais.

 

plačiau
 
Karaliaus Mindaugo karūnavimo diena

Artėja Karaliaus Mindaugo karūnavimo diena, kurios metu Vilniuje, S.Daukanto aikštėje prie Prezidentūros, 2018 m. liepos 6 (penktadienį) 12.00 val. vyks iškilminga Valstybės vėliavos pakėlimo ceremonija. Kviečiami dalyvauti policijos veteranai ir jų artimieji iš šalies filialų. Pageidaujantys ir galintys būti rikiuotėje – turėtų vilkėti šventinėmis tarnybinėmis policijos uniformomis.

 

plačiau
 
TAUTOS VIENIJIMO SĄŠAUKA „PILIAKALNIŲ ŠVIESA“

 

TAUTOS VIENIJIMO SĄŠAUKA

„PILIAKALNIŲ ŠVIESA“

Lietuvos atkūrimo 100-mečio  garbei

Švęsdami valstybės atkūrimo 100-mečio jubiliejų, uždekime ugnies žiburius Tautos didžiavyrių atminimui,kad jų šviesoje pasijustume vieningi beesą, stiprybę iš praeities besisemią, skaisčiu tikėjimu, galingu veikimu pasiryžę Tėvynę Lietuvą stiprinti, kad neišsivaikščiotume iš jos, o visi ir visada jon sugrįžtume – vieningi ir meilės vieni kitiems kupini. Nes Tėvynė – tai mes patys, mūsų vienybė. Tegul piliakalnių ugnys „atveria mūsų akis šviesop, širdis Dievop“. Tegul būna tie žiburiai mūsų vienijimosi Lietuvos vardan šaukinys, tegul jie kviečia Tautą, t.y. mus visus, Vydūniškais žodžiais – „auginti visa, kas gera, kas gražu, kas išmintinga ir tvirta“.

Valstybės dieną, 2018 m. liepos 6 d. 21 val., vienu metu su viso pasaulio lietuviais, kiekvienas, kur tik galime, uždekime aukurus ir fakelus ant Tautos dvasios kalnų, o visi kartu – vienybės žiburių grandinę nuo Birutės kalno prie Baltijos jūros iki Aukštojo kalno prie Medininkų pilies.

 

Kviečiame visus LPVA narius dalyvauti šiuose renginiuse, o Vilniaus apsrities filialų narius kviečiame dalyvauti renginyje ant Maišiagalos piliakalnio, kuris randasi Maišiagalos pietvakariniame pakraštyje, Vilniaus rajone, dar vadinamas Bonos pilimi. Pasiekiamas Maišiagaloje pavažiavus Mokyklos, Vilniaus ir Algirdo gatvėmis iki jos galo ties Maišiagalos tvenkiniu, yra 200 m į pietvakarius nuo bažnyčios!

Informacija:  LPD tel.  8 665 27332

Daugiau sužinosite svetainėse: www.lpd.lt, www.tautininkai.lt, www.llks.lt

 
 
Švč. Mergelės Marijos Ramintojos bažnyčioje – pirmosios pamaldos

Šiandien Švenčiausiosios Mergelės Marijos Ramintojos bažnyčioje buvo šventinama konsekruota koplyčia ir vyko iškilmingos mišios, kurias aukojo Vilniaus arkivyskupas Gintaras Grušas.
 
Šių metų pradžioje vidaus reikalų ministras Eimutis Misiūnas ir Vilniaus arkivyskupas G. Grušas pasirašė susitarimą dėl šios bažnyčios, kuriuo ministerija įsipareigojo užtikrinti, kad jos pastatas, esantis Vilniuje, Savičiaus g. 15, bus naudojamas religinėms apeigoms, socialiniams projektams ir visuomeninei veiklai.

 

plačiau
 
LPVA narių 2018 metų sąskrydis ilgai liks mūsų prisiminimuose

Š. m. birželio 1–2 dienomis Klaipėdos rajone, Karklėje bemaž du šimtai Lietuvos policijos veteranų asociacijos (toliau – LPVA) narių susirinko į tradiciniu vasaros renginiu tampanti sąskrydį.

plačiau
 
<<  ankstesnis  9   10   11   12   13   14   15   20  30  40  50  60  sekantis  >>