į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
Naujienos
Policijos veteranų susitikimas Lazdijuose

           Lietuvos policijos veteranų asociacijos (toliau – LPVA) Lazdijų filialas 2019 m. rugpjūčio 17 d. prie Galadusio ežero organizavo sąskrydį „Galadusys 2019“. Galadusio ežeras yra pietvakarių Lietuvoje, Lazdijų rajone, apie 7,5 km į pietvakarius nuo Lazdijų ir Lenkijoje, Palenkės vaivadijos Seinų valsčiuje. Valstybių siena kerta ežerą, jo didesnioji dalis  priklauso Lenkijai. Anksčiau čia buvo akylai saugoma pasienio zona, o dabar puiki vieta laisvalaikiui praleisti ir pasimėgauti natūralia gamta, gėlu ežero vandeniu ir pabendrauti su draugais.

 

plačiau
 
Baltijos kelio 30 - mečiui paminėti skirti renginiai

Gerbiami Lietuvos policijos veteranų asociacijos nariai.

Maloniai kviečiame Jus aktyviai dalyvauti Baltijos kelio 30-mečio minėjimo renginiuose.

 

Rugpjūčio 12 – rugsėjo 9 d. Fotografo Romualdo Požerskio fotografijų parodos „Baltijos kelias“ eksponavimas Seimo Vitražo galerijoje (Seimo I r.)

Atvirų durų valandos – rugpjūčio 16 d., 23d., 30 d., rugsėjo 6 d. 11–15 val.

Informacija pasiteiravimui – istorija@lrs.lt; rsv@lrs.lt, tel. (8 5) 239 6119, (8 5) 239 6666

Rengėja – Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarija

 

plačiau
 
Paminėtos Medininkų tragedijos 28-sios metinės

Lietuvos Policijos veteranų asociacijos Valdybos ir Vilniaus filialo nariai dalyvavo Medininkų tragedijos 28-sioms metinėms skirtuose renginiuose Medininkuose ir Antakalnio kapinėse.

plačiau
 
Rugpjūčio 3 d. renginys-vakaronė

Mielas ir mažeikiškių policijos veteranų pamėgtas kampelis Reivyčiuose. Sodyba autentiška nuo senų senovės buvo verdamas alus. Dabar namas įrengtas lyg muziejus prisiminimui yra biblioteka.
Tai a.a. kolegos Albino Liutkaus sodyba. Joje gyveno Albino tėvai, jų tėvai, dabar čia sodybą posėlėja Albino duktė Dalia su vyru Stanislovu, taip pat policijos veteranu. Ši sodyba jau vienuoliktus metus priima vasarai baigiantis pabendrauti policijos veteranus ir jų šeimų narius. Čia pastaraisiais metais kelią atranda ir kitų šalies miestų ir miestelių atsargos
pareigūnų šeimos. Gal Mažeikiai tampa visos Lietuvos policijos veteranų traukos centru?

 

plačiau
 
LPVA atstovų susitikimas Valstybės sienos apsaugos tarnyboje

2019 m. liepos 26 d. Valstybės sienos apsaugos tarnybos vado generolo Renato Požėlos kvietimu Lietuvos policijos veteranų asociacijos  atstovai (LPVA Valdybos pirmininkas Vytautas  Navickas, Garbės narys Petras Liubertas, nariai Vytautas Grigaravičius, Liutauras Vasiliauskas) lankėsi VSAT Pagėgių rinktinės Vištyčio užkardoje. Rinktinės vadas Rimantas Timinskas, VSAT vado pavaduotojas Antanas Montvydas, kiti užkardos pareigūnai pristatė pasienio ruožo modernią kontrolės sistemą, leidžiančią video ir kitų techninių priemonių pagalba patikimai vykdyti sausumos ir vandens (Vištyčio ežero Lietuvai priklausančios dalies) valstybės sienos kontrolę. Vištyčio užkardos atsakomybės sienos ruožas yra saugomas pagal aukščiausius standartus ir yra siekiamybės pavyzdys visai valstybės sienos apsaugai.

plačiau
 
<<  ankstesnis  10  12   13   14   15   16   17   18   20  30  40  50  60  70  80  sekantis  >>