į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
Naujienos
„BALTIJOS KELIUI 3X30 ĄŽUOLŲ“

Lietuvos policijos veteranų asociacijos (toliau LPVA) Panevėžio filialas, minint Baltijos kelio 30-metį parengė ir gavo finansavimą pagal projektą „BALTIJOS KELIUI 3X30 ĄŽUOLŲ“.

 

plačiau
 
VRM SĄSKRYDIS DREVERNOJE – 2019

Gegužės 31-oji, rytas ankstyvas. Nes kitaip iki Drevernos laiku nenuvažiuosi. Dangus nieko gero nežadėjo. O nežadėdamas ir ištesėjo. Pradžioje dar tikėjomės, kad lietutis neprapliups. Drevernos  uosto vėjas ne vieno sąskrydžio komandos pavėsinę į marias nunešė.

Paskirta teritorija ankštoka. Pavesinė - didelė, vietos užteks.   VRM sąskrydžio tema „Arčiau jūros“. Ir  svarbiausias – Žuvienės virimo čempionatas!

plačiau
 

 
 
Pietryčių Lietuvos atsargos pareigūnų susitikimas Alytuje

Gegužės 17 dienos popietę LPVA Druskininkų, Kauno, Lazdijų, Marijampolės ir Varėnos filialų aktyvas susitiko legendomis apipintoje Dzūkijos sostinėje Alytuje. Čia visus pasitiko LPVA Alytaus filialo pirmininkas Robertas Kunigiškis. Policijos komisariato salėje visus susirinkusius pasveikino Alytaus AVPK viršininko pavaduotojas Raimundas Jaciunskas. Jis pasidžiaugė buvusių ir dirbančių pareigūnų vienybe, abipusiu pasitikėjimu. Palinkėjo gerai praleisti laiką Alytuje. LPVA Lazdijų filialo pirmininkas Valdas Vabuolas  padėkojo pavaduotojui ir įteikė prisiminimo suvenyrą, o  Marijampolės filialo pirmininkė Ramutė Kartavičienė pavaduotojui įteikė gairelę  su LPVA logotipu ir savivaldybių, kurių atstovai dalyvavo susitikime, herbais. Ši gairelė buvo pagaminta šio susitikimo proga ir įteikta dalyvaujančių LPVA filialų pirmininkams. Dėkojame Ramutei.

plačiau
 
Lietuvos policijos generalinio komisaro Petro Liuberto knygos „Tamsios aukštumos“ pristatymas Kaune

Gražų gegužės trečiadienį į Kauną, su savo autorinės knygos „Tamsios aukštumos“ pristatymu, atvyko pirmasis nepriklausomos Lietuvos policijos generalinis komisaras Petras Liubertas. Knygos pristatyme dalyvaujantiems policijos pareigūnams, veteranams bei jų artimiesiems, autorius, jaukioje aplinkoje pasidalino prisiminimais apie aprašomo laikotarpio milicijos darbo sunkumus ir išgyvenimus, bei dar kartą vaizdžiai įrodė, kad dabartinės policijos pamatai – tai salėje esantys atsargos pareigūnai. Tai jie – pagal savo sąžinę ir Statuto reikalavimus dirbo Lietuvos labui. Iš knygoje aprašomo laikotarpio , savo prisiminimais pasidalijo ir veteranas Arvydas Minelga.

plačiau
 
<<  ankstesnis  10  15   16   17   18   19   20   21   30  40  50  60  70  80  sekantis  >>