į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
Naujienos
Petras Liubertas Šiauliuose susitiko su policijos bendruomene, veteranais bei pristatė savo naująją knygą

Gegužės 10-ąją Šiaulių apskrities  policijoje  viešėjo pirmasis  Lietuvos policijos generalinis komisaras Petras Liubertas ir Lietuvos policijos veteranų asociacijos valdybos pirmininkas Vytautas Navickas.

Petras Liubertas  susitikime su policijos  bendruomene, policijos veteranais,  pristatė savo naująją knygą   „ Tamsios aukštumos“  LTSR milicija 1940 – 1987 metais.

plačiau
 
Pažintinė ekskursija į Rygą

Kolegos iš Ukmergės filialo kviečia prisijungti prie Jų organizuojamos pažintinės ekskursijos į Latvijos sostinę Rygą.

plačiau
 
Akistata su Pirmuoju Nepriklausomos Lietuvos generaliniu komisaru

Po vykusio Vilniuje Lietuvos policijos veteranų asociacijos ataskaitinio-rinkiminio susirinkimo su  Nepriklausomos Lietuvos pirmuoju policijos generaliniu komisaru Petru Liubertu sutarėm, kad atvažiuos į Mažeikius. Pristatys savo knygą „ Tamsios aukštumos“  LTSR milicija 1940 – 1987 metais.

plačiau
 
VYRIAUSYBĖJE SVARSTOMAS KARIŲ, PAREIGŪNŲ VALSTYBINIŲ PENSIJŲ IR KITŲ PENSIJŲ KOMPENSAVIMAS

Socialinės apsaugos ir darbo ministerija parengė ir pateikė suinteresuotų institucijų derinimui įstatymo projektą 

Dėl socialinio draudimo našlių ir našlaičių, maitintojo netekimo, ištarnauto laiko, valstybinių pensijų, kompensacijų už ypatingas darbo sąlygas, rentų, kompensacinių išmokų, šalpos, slaugos ar priežiūros (pagalbos) išlaidų tikslinių kompensacijų Dalinio KOMPENSAVIMO įstatymo. 

plačiau
 
"Tamsios aukštumos LTSR milicija 1940 – 1987" pirmojo Nepriklausomos Lietuvos policijos generalinio komisaro Petro Liuberto prisiminimų knygos pristatymas Utenoje

Ankstų penktadienio rytą Utenos Vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai ir Lietuvos policijos veteranų asociacijos Utenos filialo nariai skubėjo į komisariato pasitarimų salę.

 

plačiau
 
<<  ankstesnis  10  16   17   18   19   20   21   22   30  40  50  60  70  80  sekantis  >>