į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
Naujienos
Paminėtos Medininkų tragedijos 28-sios metinės

Lietuvos Policijos veteranų asociacijos Valdybos ir Vilniaus filialo nariai dalyvavo Medininkų tragedijos 28-sioms metinėms skirtuose renginiuose Medininkuose ir Antakalnio kapinėse.

plačiau
 
Rugpjūčio 3 d. renginys-vakaronė

Mielas ir mažeikiškių policijos veteranų pamėgtas kampelis Reivyčiuose. Sodyba autentiška nuo senų senovės buvo verdamas alus. Dabar namas įrengtas lyg muziejus prisiminimui yra biblioteka.
Tai a.a. kolegos Albino Liutkaus sodyba. Joje gyveno Albino tėvai, jų tėvai, dabar čia sodybą posėlėja Albino duktė Dalia su vyru Stanislovu, taip pat policijos veteranu. Ši sodyba jau vienuoliktus metus priima vasarai baigiantis pabendrauti policijos veteranus ir jų šeimų narius. Čia pastaraisiais metais kelią atranda ir kitų šalies miestų ir miestelių atsargos
pareigūnų šeimos. Gal Mažeikiai tampa visos Lietuvos policijos veteranų traukos centru?

 

plačiau
 
LPVA atstovų susitikimas Valstybės sienos apsaugos tarnyboje

2019 m. liepos 26 d. Valstybės sienos apsaugos tarnybos vado generolo Renato Požėlos kvietimu Lietuvos policijos veteranų asociacijos  atstovai (LPVA Valdybos pirmininkas Vytautas  Navickas, Garbės narys Petras Liubertas, nariai Vytautas Grigaravičius, Liutauras Vasiliauskas) lankėsi VSAT Pagėgių rinktinės Vištyčio užkardoje. Rinktinės vadas Rimantas Timinskas, VSAT vado pavaduotojas Antanas Montvydas, kiti užkardos pareigūnai pristatė pasienio ruožo modernią kontrolės sistemą, leidžiančią video ir kitų techninių priemonių pagalba patikimai vykdyti sausumos ir vandens (Vištyčio ežero Lietuvai priklausančios dalies) valstybės sienos kontrolę. Vištyčio užkardos atsakomybės sienos ruožas yra saugomas pagal aukščiausius standartus ir yra siekiamybės pavyzdys visai valstybės sienos apsaugai.

plačiau
 
Ekskursija į Lukiškių kalėjimą.

Teisingumo ministerijos Kalėjimų departamentas anksčiau planuoto laiko, t.y. 2019-07-02 oficialiai uždarė Lukiškių kalėjimą. Dėl to, kad tai yra liepos mėnuo į paskelbtas nemokamas ekskursijas žmonės plūste plūdo. Paskelbtos ekskursijos buvo išgraibstomos per 10-15 min.

plačiau
 
Lietuvos policijos veteranai - Karaliaus Mindaugo karūnavimo – Valstybės dienos šventėje.

Lietuvos policijos veteranai jau eilę metų dalyvauja Valstybės – Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo dienos minėjimo iškilmingoje ceremonijoje, kurios metu Simono Daukanto aikštėje yra keliamos Lietuvos tautinė ir istorinė vėliavos.

plačiau
 
<<  ankstesnis  10  17   18   19   20   21   22   23   30  40  50  60  70  80  90  sekantis  >>