į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
Naujienos
Policijos veteranai švenčia Valstybės dieną

Lietuvos policijos veteranams, kaip ir daugeliui mūsų tautiečių, Valstybės – Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo – diena yra ne tik laisvadienis, kai galima užsiimti sodininkyste ar kitais namų ūkio darbais. Tai šventė, daugeliui pažymėta ne kalendoriuje, o širdyje, tad šią dieną policijos veteranai prisimena mūsų valstybės istoriją ir dalyvauja šventiniuose renginiuose. Vienas iš svarbiausių – iškilminga valstybės vėliavų pakėlimo ceremonija Vilniuje, Simono Daukanto aikštėje.

 

plačiau
 
Marijono Misiukonio memuarai – jau knygynuose

Praėjusią savaitę įvyko buvusių bendražygių – pirmojo atkurtos nepriklausomos Lietuvos generalinio komisaro Petro Liuberto, buvusio policijos generalinio komisaro Vytauto Grigaravičiaus ir Lietuvos policijos veteranų asociacijos (LPVA) pirmininko Vytauto Navicko – susitikimas su pirmuoju atkurtos nepriklausomos Lietuvos vidaus reikalų ministru Marijonu Misiukoniu.

 

plačiau
 

 
 
Valstybės dienai – protmūšis su veteranais

Policijos departamente Valstybės – Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo – dieną šventėme liepos 4-ąją. Jau tradiciškai šią vieną iš trijų svarbiausių mūsų švenčių minime be pompastikos, linksmai ir kartu su policijos veteranais.

 

plačiau
 
Karaliaus Mindaugo karūnavimo diena

Artėja Karaliaus Mindaugo karūnavimo diena, kurios metu Vilniuje, S.Daukanto aikštėje prie Prezidentūros, 2018 m. liepos 6 (penktadienį) 12.00 val. vyks iškilminga Valstybės vėliavos pakėlimo ceremonija. Kviečiami dalyvauti policijos veteranai ir jų artimieji iš šalies filialų. Pageidaujantys ir galintys būti rikiuotėje – turėtų vilkėti šventinėmis tarnybinėmis policijos uniformomis.

 

plačiau
 
<<  ankstesnis  10  20  25   26   27   28   29   30   31   40  50  60  70  80  sekantis  >>