į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
Naujienos
Lietuvos policijos veteranų asociacijos Vilniaus filialo 2018 metų ataskaitinis rinkiminis susirinkimas

2018-12-18 Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato salėje įvyko Lietuvos policijos veteranų asociacijos Vilniaus filialo 2018 metų ataskaitinis rinkiminis susirinkimas.

 

plačiau
 
Sielovada - Memorandumas ir bendradarbiavimas

Gruodžio 13 d. Lietuvos policijos veteranų asociacijos (LPVA) atstovai vėl svečiavosi Policijos departamente.

Čia buvo pasirašytas Memorandumas policijos ir kitų statutinių tarnybų veteranų dvasinei ir socialinei integracijai stiprinti bei LPVA bendradarbiavimo sutartys su Lietuvos kriminalinės policijos veteranų asociacija (LKPVA) ir asociacija „Tautos skydas“.

 

plačiau
 
M.MISIUKONIO KNYGOS „LEMTINGI METAI" VRM ISTORINIUOSE ĮVYKIUOSE PRISTATYMAS KAUNE

Lietuvos policijos veteranų asociacijos (toliau-LPVA) Kauno filialo kvietimu , gruodžio 4 d. Kriminalinės policijos biuro mokymo centre, lankėsi pirmasis Atkurtos Nepriklausomos Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministras Marijonas Misiukonis ir Pirmasis Atkurtos Nepriklausomos Lietuvos Respublikos Policijos Generalinis komisaras Petras Liubertas.

plačiau
 
VSAT centrinėje įstaigoje pristatyta Marijono Misiukonio prisiminimų knyga

Penktadienį VSAT centrinėje įstaigoje lankėsi pirmasis Nepriklausomos Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministras Marijonas Misiukonis drauge su buvusiu savo bendražygiu Liutauru Vasiliausku. Susitikimo su VSAT darbuotojais ir Pasieniečių klubo nariais metu ministras pristatė šiemet išleistą prisiminimų knygą „Lemtingi metai. VRM istoriniuose įvykiuose".

plačiau
 
Dėl Lietuvos policijos veteranų asociacijos kreipimosi

      

  Vidaus reikalų ministerijoje (toliau – VRM) gautas ir pagal kompetenciją išnagrinėtas Lietuvos Policijos veteranų asociacijos 2018 m. rugpjūčio 28 d. kreipimasis (toliau – Kreipimasis), kuriame keliami klausimai, susiję su (1) pareigūnų ir karių valstybinės pensijos už tarnybą valstybinio socialinio draudimo bazinės pensijos dydžio priedo mokėjimu, (2) Pareigūnų ir karių, išleidžiamų į pensiją, integracijos į darbo rinką ir medicininės reabilitacijos priemonių sistemos įgyvendinimu ir (3) mentoriaus institutu.

(1) Atsakydami į Kreipimesi keliamą klausimą dėl pareigūnų ir karių valstybinės pensijos priedo už tarnybą mokėjimo sąlygų, atsižvelgdami į Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos pateiktą informaciją ir nuomonę, informuojame, kad vadovaujantis Pareigūnų ir karių valstybinių pensijų įstatymu (toliau – Pensijų įstatymas; iki 2007 m. sausio 19 d. – Vidaus reikalų, Specialiųjų tyrimų tarnybos, valstybės saugumo, krašto apsaugos, prokuratūros, Kalėjimų departamento, jam pavaldžių įstaigų bei valstybės įmonių pareigūnų ir karių valstybinių pensijų įstatymas) vienos valstybinio socialinio draudimo bazinės pensijos dydžio priedas prie pareigūnų ir karių valstybinės pensijos už tarnybą (toliau – priedas) buvo mokamas visą laiką nuo šio įstatymo įsigaliojimo, t. y. nuo 1995 m. sausio 1 d. Pažymėtina, kad priedo mokėjimo sąlygos niekada nesikeitė, t. y. jis visada buvo mokamas iki teisės gauti valstybinio socialinio draudimo pensiją įgijimo dienos ir tik draudžiamųjų pajamų negaunantiems asmenims.

plačiau
 
<<  ankstesnis  10  20  28   29   30   31   32   33   34   40  50  60  70  80  90  sekantis  >>