į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
Naujienos
Lietuvos policijos veteranai dalyvavo Medininkų tragedijos 26-ųjų metinių minėjimo renginiuose

Vilniaus ir Kauno policijos veteranai kartu su kitais renginio dalyviais pagerbė Žuvusiųjų atminimą Medininkų   memoriale  prie Medininkų  pasienio  posto, veliau dalyvavo  žuvusiųjų  pagerbimo  ceremonijoje  Antakalnio kapinėse Vilniuje.

plačiau
 
IŠVYKA Į PENKTĄ ŠIMTMETĮ SKAIČIUOJANTĮ - JONIŠKĖLIO MIESTĄ

Ankstyvą liepos 21 dienos rytą grupelė kauniečių atvyko į LPVA būstinę, kur jau susirinkę Vilniaus filialo atsargos pareigūnai , buvo su LPVA pirmininku V.Navicku aptarę kelionės maršrutą. Panevėžyje prie grupės prisijungė  kolega Virginijus Klanauskas, kuris iki pat Joniškėlio pasakojo linksmas istorijas tiek apie Panevėžį, tiek apie save.

plačiau
 
Naujovės Užimtumo įstatyme – kas keisis nuo liepos 1 d.?

Kartu su naujuoju Darbo kodeksu nuo šių metų liepos 1-osios įsigalios ir naujasis Užimtumo įstatymas. Kokios teisinės naujovės laukia darbo ieškančių žmonių, registruotų teritorinėse darbo biržose? Naujasis įstatymas jiems gerokai palankesnis – dabar besimokantiems pagal suaugusiųjų pradinio, pagrindinio, vidurinio ugdymo arba pagal formaliojo profesinio mokymo programas savo lėšomis, bus suteikiamas bedarbio statusas.

plačiau
 
Valstybės dienos proga – pelnyta padėka policijos veteranams

Liepos 4-ąją Valstybės – Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo – diena Policijos departamente paminėta unikaliai – į šventę buvo pakviestas visas būrys policijos veteranų, kurie, praėjus daugiau nei ketvirčiui amžiaus, apdovanoti už dalyvavimą reikšminguose Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo įvykiuose 1991 m. sausį – rugsėjį.

plačiau
 
Valstybės ir Karaliaus Mindaugo karūnavimo dienos minėjimas Vilniuje

2017-07-06

 

Kaip ir kiekvienais metais, o tai jau tapo tradicija, Lietuvos policijos veteranų asociacijos atstovai susirinko į Vilniaus miesto S. Daukanto aikštę prie Lietuvos Respublikos Prezidentūros paminėti Lietuvos valstybės atkūrimo ir Karaliaus Mindaugo karūnavimo dienos.

 

 

 


 

plačiau
 
<<  ankstesnis  10  20  30  36   37   38   39   40   41   42   50  60  70  80  sekantis  >>