į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
Naujienos
Kviečiame į Lietuvos policijos ir visuomenės šventę Panevėžyje

Gerbiami kolegos veteranai,

Policijos departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos kartu su Panevėžio apskrities VPK rugsėjo 23 d. (šeštadienį) Panevėžyje organizuoja policijos ir visuomenės šventę.

Renginio metu numatyta iškilminga policijos pareigūnų eisena.

Kviečiame pageidaujančius prisijungti prie šventės bei tapti eisenos dalyviais.

 

Šventės programą (didesniu formatu) matysite paspaudę šią nuorodą 

 

 

LPVA valdybos informacija

 
 
ŠILUVOS ATLAIDAI švenčiant palaimintojo arkivyskupo Teofiliaus metus

Gerbiami policijos veteranai,

 

2017 m. rugsėjo 7–15 d. Šiluvoje, švenčiant palaimintojo arkivyskupo Teofilijaus metus, vyks atlaidai. Maloniai kviečiame visus veteranus prisijungti ir dalyvauti atlaiduose.

Rugsėjo 11 d. (Visuomenes ir Valstybes apsaugos darbuotoju diena)  į atlaidus vyks ir šalies policijos įstaigų atstovai, todėl policijos veteranų asociacijos filialų vadovus prašome susisiekti su policijos įstaigų vadovais ir suderinti bendro vykimo į atlaidus klausimą.

 

Šiluvos 2017 m. rugsėjo 7–15 d. atlaidų programa

 

 

LPVA valdybos informacija

 

 

 

 

 

 
 
KURSANTŲ PAŽINTIS SU LIETUVOS POLICIJOS ISTORIJA

2017-09-01

 

Lietuvos policijos mokyklos (toliau – LPM) kursantams pirmadienį prasidėjo paskaitos. Pirmoji jų paskaita buvo skirta susipažinti su Lietuvos policijos istorija.

plačiau
 
LIETUVOS POLICIJOS MOKYKLA PRADEDA NAUJUS MOKSLO METUS

2017-09-01

 

Šiandien Lietuvos policijos mokykloje (toliau – LPM) prasidėjo dar vieni mokslo metai. Šįmet kursantų gretose išsirikiavo 129 jaunuolis, kuris pasiryžęs siekti savo svajonės – tapti policijos pareigūnu ir tarnauti Lietuvos žmonėms.

Palydėti kursantus į mokslo ir žinių kelią atvyko gausus būrys garbingų svečių: Vidaus reikalų viceministras (toliau – VRM) Darius Urbonas, Lietuvos policijos generalinis komisaras Linas Pernavas, policijos generalinio komisaro pavaduotojai, teritorinių policijos įstaigų vadovai, Lietuvos policijos veteranų asociacijos Valdybos pirmininkas Vytautas Navickas ir kiti.

plačiau
 
MEDALIS – “NEPRIKLAUSOMYBĖS GYNĖJUI“

2017-08-21 Artūro Sakalausko žūties vietoje  vyko paskutinės Lietuvos aukos, kario savanorio, LR Aukščiausiosios Tarybos - Atkuriamojo Seimo  gynėjo 26 – ųjų  metinių minėjimo renginiai.

plačiau
 
<<  ankstesnis  10  20  30  37   38   39   40   41   42   43   50  60  70  80  sekantis  >>