į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
Naujienos
Valstybės ir Karaliaus Mindaugo karūnavimo dienos minėjimas Vilniuje

2017-07-06

 

Kaip ir kiekvienais metais, o tai jau tapo tradicija, Lietuvos policijos veteranų asociacijos atstovai susirinko į Vilniaus miesto S. Daukanto aikštę prie Lietuvos Respublikos Prezidentūros paminėti Lietuvos valstybės atkūrimo ir Karaliaus Mindaugo karūnavimo dienos.

 

 

 


 

plačiau
 
Kelionė į Joniškėlio dvarą

2017-07-03

 

Lietuvos policijos veteranų asociacijos Vilniaus filialas 2017 liepos 21 d. planuoja  kelionę į Joniškėlio dvarą.

Joniškėlis (Pasvalio raj.) ir jo dvaras legendomis apipintas labiau nei Lochneso ežero pabaisa ar Gedimino pilis. Norite pamatyti grafo Karpio vaiduoklį? Užsukite į Joniškėlio dvaro parką per audrą.

 

 

Joniškėlio dvaras ir pats miestelis nuo XVIII amžiaus vidurio priklausė Karpių giminei. Karpiai Joniškėlyje įsikūrė 1723 m., kai Povilas Karpis nusipirko dvarą iš Aleksandro Puzino.

Dvaro istorija ir paties miestelio ekonominis pakilimas prasidėjo po to, kai dvarininkai paprašė tuometės valdžios leisti rengti turgus ir taip pagerinti ekonominę situaciją. 1736 m. birželio 30 d. karalius Augustas suteikė Karpiams teisę įkurti miestelį ir rengti turgus bei tris metines muges.

 

Norinčius pamatyti ir labiau susipažinti su Joniškėlio dvaro istorija  prašome iki 2017-07-05 informuoti Liuciją Borusevičienę el. paštu liucija58@gmail.com arba telefonu Nr. 8 698 18 744

 

 

 ​LPVA Vilniaus filialo informacija

 
 
„Senjorų sporto vasara“ – suvienys senyvo amžiaus žmones bendriems tikslams

2017-07-03

Vilniaus visuomenės sveikatos biuro (toliau – VVSB) iniciatyva – senjorai nuo šiol visą vasarą galės dalyvauti nemokamose mankštose net keliose Vilniaus vietose. „Senjorų sporto vasaros“ metu sostinėje gyvenantys senyvo amžiaus žmonės turės galimybę ne tik sportuoti kartu su profesionaliomis kineziterapeutėmis, gauti naudingų konsultacijų sveikatos klausimais, bet tuo pačiu ir atrasti bendraminčių.

plačiau
 
Sveikiname Valstybės sienos apsaugos tarnybos prie Vidaus reikalų ministerijos pareigūnus, darbuotojus ir veteranus su Pasieniečių diena

 

 

 

 
 
Informacija Karaliaus Mindaugo karūnavimo dienos minėjimo dalyviams

LPVA valdyba informuoja, kad keičiasi Karaliaus Mindaugo karūnavimo dienos minėjimo renginių laikas.

 

Informaciją apie renginio laiką rasite paspaudę nuorodas esančias žemiau

 

LIETUVOS VALSTYBĖS (KARALIAUS MINDAUGO KARŪNAVIMO) DIENA IŠKILMINGA VALSTYBĖS VĖLIAVOS IR ISTORINĖS VĖLIAVOS PAKĖLIMO CEREMONIJA S.DAUKANTO AIKŠTĖJE

 

LIETUVOS VALSTYBĖS DIENOS MINĖJIMO 2017 LIEPOS 5 - 8 RENGINIŲ PROGRAMA

 

LPVA valdybos informacija

 
 
<<  ankstesnis  10  20  30  39   40   41   42   43   44   45   50  60  70  80  sekantis  >>