į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
Naujienos
Tradicinės Lietuvos policijos sistemos senjorų šaudymo varžybos

2017-04-06 10:00 val. Policijos departamento prie VRM šaudykloje, Kalnų parke vyko tradicinės Lietuvos policijos sistemos senjorų šaudymo varžybos. Šis Policijos departamento ir Lietuvos policijos veteranų asociacijos organizuojamas renginys kasmet pritraukia vis didesnį skaičių dalyvių.

plačiau
 
LIETUVOS POLICIJOS VETERANŲ ASOCIACIJOS UTENOS FILIALO ATASKAITINIS - RINKIMINIS SUSIRINKIMAS

2017-03-31 Lietuvos policijos veteranų asociacijos Utenos filiale įvyko ataskaitinis-rinkiminis susirinkimas. Susirinkime taip pat dalyvavo Vytautas Jonikas - LPVA valdybos narys, Teisės ir teisėtvarkos komiteto narys, Vilniaus filialo valdybos pirmininkas bei Petras Burdelis - LPVA valdybos narys, atsakingas už projektus.

plačiau
 
Pasikeitė vidaus tarnybos sistemos pareigūnų medicininės reabilitacijos, prevencinės medicininės ir psichologinės reabilitacijos, sveikatos grąžinamojo ir antirecidyvinio gydymo tvarka

Gerbiami kolegos,

informuojame Jus, kad pasikeitė Vidaus tarnybos sistemos pareigūnų medicininės reabilitacijos, prevencinės medicininės ir psichologinės reabilitacijos, sveikatos grąžinamojo ir antirecidyvinio gydymo tvarka. Su šia tvarka galite susipažinti atsidarę šia nuododa: TVARKA

 

LPVA valdybos informacija

 
 
Lietuvos policijos veteranų asociacijos ataskaitinis susirinkimas

2017-03-30

 

Šių metų 2017 m. balandžio 29 d., 10.00 val. Policijos departamento prie vidaus reikalų ministerijos aktų salėje, adresu Saltoniškių g. 19, Vilnius įvyks Lietuvos policijos veteranų asociacijos ataskaitinis susirinkimas.

Dalyvių registracija nuo 9.00 iki 9:45 val.

 

Susirinkimo darbotvarkė

 

 LPVA valdybos informacija

 
 
Atsargos pareigūnai kviečiami į tradicines šaudymo varžybas

2017-03-27

 

Š. m. balandžio 6 d. Vilniuje, Policijos departamento prie Vidaus reikalų ministerijos šaudymo tire vyks jau tradicinėmis tapusios Lietuvos policijos senjorų šaudymo varžybos. Šiemetinis šaudymo renginys jau bus ketvirtasis ir jis visuomet sulaukia didžiulio senjorų dėmesio. Tai puiki proga mūsų veteranams ne tik išmėginti ginklo taiklumą ir sportinę sėkmę, bet ir galimybė susitikti su senais pažįstamais, pasidalinti įspūdžiais.

plačiau
 
<<  ankstesnis  10  20  30  40  41   42   43   44   45   46   47   50  60  70  80  sekantis  >>