į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
Naujienos
LPVA valdybos posėdis naujose patalpose

2016-07-11

 

Šiandien LPVA valdybos posėdis vyko naujose patalpose, adresu Verkių g. 3B, Vilniuje. Posėdyje dalyvavo didžioji dalis LPVA valdybos narių bei LPVA Laisvės gynimo atminimo komiteto pirmininkas Petras Liubertas bei Ramutis Oleka. 

 

plačiau
 
Informacija dėl Nusavintų pareigūnų ir karių valstybinių pensijų kompensavimo įstatymo projekto

2016-07-08

 

Gerbiami kolegos,

siekiant išsiaiškinti, kokioje teisinėje stadijoje yra Pareigūnų ir karių nusavintų valstybinių pensijų kompensavimo įstatymo projektas, LPVA valdybos pirmininkas V.Navickas kreipėsi į LR Seimo socialinių reikalų ir  darbo komitetą, kad šis paaiškintų įstatymo XIIP-3897 projekto nagrinėjimo stadiją ir tolesnės teisinės šio projekto perspektyvas, nes po svarstymo 2016-06-30 d. Seimo posėdyje, kur neigiama Socialinių reikalu ir darbo komiteto išvada buvo atmesta.
Seimo socialinių reikalų ir darbo komitetas informavo, Seimo plenarinio posėdžio metu buvo nuspręsta šį projektą perduoti svarstyti (kaip pagrindiniam komitetui) Biudžeto ir finansų komitetui. O apsvarsčius projektą Biudžeto ir finansų komitete, dėl viso projekto turės apsispręsti Seimas rudens plenarinių posėdžių sesijos metu.  

 

LPVA valdybos informacija

 
 
Lietuva švenčia Valstybės – Karaliaus Mindaugo karūnavimo dieną

2016-07-06

 

Lietuvos policijos veteranai kartu su Lietuva švenčia Valstybės – Karaliaus Mindaugo karūnavimo dieną. 

 

plačiau
 

Mielieji atsargos pareigūnai (veteranai) !

 

Liepos 6 - oji Lietuvos Valstybės ir Mindaugo karūnavimo diena,

kaskart primena mums didingą Lietuvos praeitį, jos ilgaamžes

valstybingumo tradicijas.

Valstybė - mūsų visų bendras kūrinys.

Geras jis, ar blogas - tai priklauso tik nuo mūsų, jos piliečių.

Tėvynė - tai mes patys ir mūsų vienybė.

Tėvynės istorija - tai tūkstantmetė erdvė, kurioje esame įrašytas kiekvienas.

Nuošidžiai sveikiname Jus su Valstybės diena ir puoselėjame, šiandienos mūsų mintys ir darbai pratęs amžių istoriją ir paliūdys ateities kartoms mūsų teisingumo, žmogiškumo ir laisvės siekius.

 

LPVA valdybos pirmininkas Vytautas Navickas

 

 

 
 
Informacija dėl pensijų perskaičiavimo

Gerbiami kolegos,

LPVA kreipėsi į Vidaus reikalų ministeriją, kad jos teisininkai išaiškintų, kaip pensijų perskaičiavimas įtakotų vidaus reikalų sistemos pensininkus (veteranus). Gavome štai tokį teisininkų komentarą:

Pareigūnai gali gauti 2 pensijas: socialinio draudimo ir valstybinę.  Įstatymas (projektas), dėl kurio klausiama, reglamentuoja socialinio draudimo pensijas. Valstybinių pensijų dydžių apskaičiavimo ir mokėjimo tvarkai jis neturi įtakos.

Nauja socialinio draudimo pensijų skaičiavimo tvarka bus taikoma ir jau gaunantiems socialinio draudimo pensiją (tame tarpe ir pareigūnams, kurie tokią gauna). Bet esminis aspektas, kad dabar mokama socialinio draudimo pensija (jos pagrindinė dalis) net perskaičiuota pagal naują įstatymą, jeigu ji būtų mažesnė, nesumažės (45 str. 6 d.)

„* Naujo įstatymo 45 str. 6 dalyje nustatyta, kad jei pagal naują tvarką apskaičiuota bendroji pensijos dalis yra mažesnė už mokėtąją pagrindinę pensijos dalį ir priedą už stažo metus (jei toks buvo mokėtas), toliau tęsiamas anksčiau paskirtojo dydžio pagrindinės pensijos dalies ir priedo už stažo metus (jei toks buvo mokėtas) mokėjimas. Tokiu atveju bendrąją pensijos dalimi laikoma 2017 m. gruodį mokėtos senatvės pensijos pagrindinės pensijos dalies ir priedo už stažo metus (jei toks buvo mokėtas) dydžių suma.“

 

LPVA valdyba

 
 
<<  ankstesnis  10  20  30  40  45   46   47   48   49   50   51   60  70  sekantis  >>