į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
Naujienos
Šventiniai renginiai Policijos dienai paminėti

2016-09-19​

 

Gerbiami policijos veteranai,

artimiausiomis dienomis vyks daug renginių, skirtų Policijos dienai paminėti. Maloniai kviečiame Jus ir Jūsų artimuosius pabūti kartu su buvusiais kolegomis bei gražiai paminėti profesinę šventę.

 

 

Rugsėjo 24 d. vyks policijos ir visuomenės šventė Kaune (nuo 10.30 iki 15 val.)

 

Rugsėjo 30 d. 11 val.  Katedros g. 4 , Vilniuje, Valdovų rūmuose vyks  Policijos dienos Minejimas. Renginyje gali dalyvauti visi pageidaujantys.

 

Spalio 2 d. 12 val. Šv.Ignoto g. 6,  Vilniuje, Šv. Ignoto bažnyčioje bus aukojamos Šv. Mišios už policijos pareigunus. Šv. Mišiose gali dalyvauti visi pageidaujantys.

 

Spalio 2 d. 18 val. Kernaves g. 84, Vilniuje , "Compensa" koncertų salėje vyks koncertas, skirtas Angelų Sargų dienai. Patekimas į renginį tik su pakvietimais.

 

LPVA valdybos informacija

 
 
Kvietimas į Lietuvos policijos ir visuomenės šventę Kaune

 
 
Išplėstinis LPVA valdybos posėdis

2016-09-08

 

Šiandien Lietuvos policijos veteranų asociacijos naujoje būstinėje, adresu Verkių g. 3B, įvyko išplėstinis LPVA valdybos posėdis, į kurį susirinko didžiosios dalies LPVA filialų vadovai, LPVA valdybos ir LPVA komitetų nariai.   

plačiau
 
INFORMACIJA VIDAUS TARNYBOS SISTEMOS PAREIGŪNAMS, BUVUSIEMS PAREIGŪNAMS, APIE NUKREIPIMO TVARKĄ Į MEDICINOS CENTRO TRAKŲ FILIALĄ

Gerbiami kolegos,

esame ne tokie energingi ir kupini jėgų, daugelis mūsų turime vienokių ar kitokių problemų su sveikata, todėl Vidaus reikalų ministerijos Medicinos centro Trakų filialas maloniai kviečia apsilankyti šioje įstaigoje ir bent dalinai atstatyti savo sveikatos būklę.

 

plačiau
 
NORINT SAUGESNĖS VISUOMENĖS, POLICIJA PRIVALO KEISTIS

2016-09-02

 

Policijos departamente prie Vidaus reikalų ministerijos apsilankę Lietuvos policijos veteranų asociacijos ir Lietuvos kriminalinės policijos veteranų asociacijos nariai kartu su Policijos departamento vadovybe diskutavo apie policijoje vykstančius pokyčius.

plačiau
 
<<  ankstesnis  10  20  30  40  50   51   52   53   54   55   56   60  70  80  sekantis  >>