į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
Naujienos
Atšaukiama lapkričio 26 d. planuota akcija

2015-11-25

 

NPPSS atšaukia ketvirtadienį, lapkričio 26 dieną, planuotą akciją Katedros aikštėje Vilniuje. V. Banel teigimu, pareigūnų bendruomenė, įvairios pareigūnus ir kitus darbuotojus vienijančios organizacijos ir profesinės sąjungos, didelė dalis paprastų Lietuvos žmonių, politikų ir visuomenės veikėjų pastarosiomis dienomis įvairiomis formomis aiškiai išreiškė paramą vidaus reikalų sistemoje vykstantiems pokyčiams, inicijuotiems ministro S. Skvernelio ir jo komandos. 

plačiau
 
Ketvirtadienį vyks pradėtų pokyčių teisėsaugoje palaikymo akcija

Kviečiame prisijungti prie pareigūnų bendruomenės akcijos, kurioje bus išreikšta parama pokyčiams Vidaus reikalų sistemoje.

 

Gerbiamieji,

Po viešos Prezidentės kritikos stokojant politinės kultūros vidaus reikalų ministras Saulius Skvernelis nutarė trauktis iš Vyriausybės. Įvairių visuomenės veikėjų, ekspertų ir paprastų žmonių reakcija parodė, kad Lietuvoje yra daugybė šiam įvykiui neabejingų piliečių. Paramą ministro darbams jau išreiškė pareigūnų organizacijos - veteranai, profesinės sąjungos, asociacijos.

plačiau
 
Lietuvos policijos veteranų asociacijos viešas kreipimasis

VIEŠAS KREIPIMASIS

 

„Policijos veteranai: Svarbiausia – valstybės interesai“

2015 m. lapkričio 23 d.

 

 

Pastarieji rezonansiniai įvykiai, ypač sulaikyto asmens pabėgimas, pagrobus automatą, vėl įžiebė politines aistras. Policijos veteranai kviečia pastarąjį įvykį vertinti blaiviai, kaip atskleidusį ne tik tarnybinių pareigų vykdymo spragas, bet kartu ir pamokantį. Su automatu neatsakingai pasielgė konkretus pareigūnas iš vieno nedidelio šalies regiono, turintis nemažą tarnybos stažą, tačiau vargu ar dažnai galintis tobulinti savo profesinius įgūdžius. 

plačiau
 
Dėl veiklos viešinimo policijos mokykloje

2015 m. lapkričio 19 d. Lietuvos Policijos Veteranų asocijacijos Valdybos Pirmininkas Vytautas Navickas ir Valdybos narys Stasys Bunokas lankėsi Lietuvos Policijos mokykloje Mastaičiuose, Kauno rajone.Kartu su mokyklos viršininko pavaduotoju Romu Oželiu buvo aptarti Policijos mokyklos ir LPVA veiklos viešinimo, bendradarbiavimo, klausimai. Nuspręsta pasirašyti bendradarbiavimo sutartį.

plačiau
 
Dėl informacijos apie Statuto įgyvendinimą

2015-11-13

 

2016 m. sausio 1 d. įsigalios naujos redakcijos Lietuvos Respublikos vidaus tarnybos statutas ir jį lydintys teisės aktai. Statuto įgyvendinimui reikalingus teisės aktus  rengia vidaus reikalų ministro įsakymais sudarytos darbo grupės, Vidaus reikalų ministerijos ir vidaus reikalų sistemos įstaigų specialistai.

plačiau
 
<<  ankstesnis  10  20  30  40  50  52   53   54   55   56   57   58   60  70  sekantis  >>