į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
Naujienos
Kvietimas tapti savanoriu ugniagesiu

 

 

 

Jei tapsi savanoriu ugniagesiu:

 

- Bus kompensuojamos transporto, kelionės, nakvynės, ryšio išlaidos, patirtos atliekant savanorio ugniagesio veiklą.

plačiau
 
LR Seimo Žmogaus teisių komitetas pritarė Nusavintų pareigūnų ir karių valstybinių pensijų kompensavimo įstatymui

Lietuvos Respublikos Seimo Žmogaus teisių komitete buvo nagrinėjamas Seimo narių A. Anušausko ir R. Junknevičienės pateiktas Nusavintų pareigūnų ir karių valstybinių pensijų kompensavimo įstatymo projektas bei LR Vyriausybės išvada dėl šio projekto. Posėdyje Lietuvos policijos veteranų asociaciją atstovavo valdybos narys Alvydas Šakočius ir Algimantas Varnelis. VRM pensininkus atstovavo Algimantas Medelis, taip pat dalyvavo Lygių galimybių kontrolierė bei Teisingumo ministerijos atstovas, turėjęs ministro pritarimą projektui.

Komiteto posėdžiui pirmininkavo Mantas Adomėnas. Komiteto pirmininkė Zita Žvikienė kaip buvusi pareigūnė nuo balsavimo nusišalino.
 

plačiau
 
Pareigūnų ir karių valstybinių pensijų įstatymo nuostata, kuria reglamentuojamas tarnybos laikas valstybinei pensijai skirti, prieštarauja Konstitucijai

2016-06-20

 

Konstitucinis Teismas šiandien priimtu nutarimu pripažino, kad Pareigūnų ir karių valstybinių pensijų įstatyme įtvirtintas teisinis reguliavimas tiek, kiek pagal jį, tarnybos laikui pareigūnų ir karių valstybinei pensijai skirti prilyginus faktinį tarnybos SSRS vidaus reikalų ministerijos vidaus kariuomenės padaliniuose vykdant Lietuvos Respublikos teritorijoje veikusių pataisos darbų įstaigų ir tardymo izoliatorių apsaugos ir kontrolės funkcijas laiką iki 1990 m. kovo 11 d., tarnybos laikui šiai pensijai skirti neprilygintas faktinis tokios pat tarnybos laikas nuo 1990 m. kovo 11 d. iki šių įstaigų apsaugą ir kontrolę perėmė Lietuvos Respublika, prieštarauja (prieštaravo) Konstitucijos 52 straipsniui, konstituciniam teisinės valstybės principui.

 

 

plačiau
 
Lietuvos policijos veteranų asociacijos sąskrydis

Vėsų šeštadienio rytą grąžioje poilsiavietės "Zelva" stovyklavietėję rinkosi antrojo Lietuvos policijos veteranų asociacijos sąskrydžio dalyviai.

plačiau
 
Tarnybą baigusiems pareigūnams bus lengviau atrasti naują profesiją

Siekdama sudaryti palankesnes sąlygas tarnybą baigusiems darbingo amžiaus pareigūnams integruotis į darbo rinką, Vidaus reikalų ministerija parengė ir Vyriausybei pateikė Pareigūnų ir karių, išleidžiamų į pensiją, integracijos į darbo rinką ir medicininės reabilitacijos priemonių sistemos įgyvendinimo tvarkos aprašo projektą.

plačiau
 
<<  ankstesnis  10  20  30  40  50  55   56   57   58   59   60   61   70  80  sekantis  >>