į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
Naujienos
Kviečiame dalyvauti Pareigūnų bendruomenių rėmimo programos konkurse

2016-12-02

 

Gerbiamieji,

Siekiant teikti finansinę, organizacinę paramą pareigūnų formalių ir neformalių bendruomenių projektams, kurie skirti atkurti ir formuoti pareigūnų bendruomenių tradicijas, vykdyti finansinį švietimą, populiarinti kooperacijos principus, skatinti pareigūnų saviraišką ir bendras iniciatyvas, Pareigūnų kredito unija (PKU) yra paskelbusi paraiškų priėmimą pagal „Pareigūnų bendruomenių rėmimo programą“. Atrinktiems projektams bus skirta parama iki 150 eurų, o bendras programos biudžetas ateinantiems metams – net 3000 eurų. Paraiškų pateikimas iki 2016  m. gruodžio 31 dienos.

plačiau
 
Karjeros kompetencijų ugdymo diena Kauno Žaliakalnio progimnazijoje

2016-11-25

 

2016 m. lapkričio 25 d. progimnazijoje 1-8 klasių mokiniams vyko tradicinė Karjeros kompetencijų ugdymo diena. Šios dienos tikslas - ugdyti mokinių socialinį aktyvumą ir atsakomybę už savo karjeros planavimą

plačiau
 
Šaudymo varžybos, skirtos dimisijos majorui Kazimierui Algimantui Skrinskai atminti

2016-10-28

 

Tikriausiai, ne paslaptis, kad sukaupta gyvenimiška patirtis vyresnio amžiaus žmones dažnai paverčia skeptikais, linkusiais rezervuotai vertinti tai, kas yra žadama, o policijos veteranai dar pasižymi ir tuo, kad visuomet pirmenybę teikia įrodymais pagrįstiems faktams. 

plačiau
 
Išrinktiesiems parlamentarams įteikti Seimo narių pažymėjimai

2016-11-03

 

Seimo narių pažymėjimus išrinktiesiems ketvirtadienį parlamento rūmuose surengtos ceremonijos metu įteikė Vyriausiosios rinkimų komisijos pirmininkas Zenonas Vaigauskas.

plačiau
 
Interesantų priėmimas LPVA būstinėje Verkių g. 3B, Vilniuje

Lietuvos policijos veteranų asociacijos (toliau – LPVA) Valdyba informuoja visus LPVA narius, veteranus, policijos pareigūnus, kitus asmenis ir organizacijas, susijusias su asociacijos veikla, pageidaujančius dalyvauti jos veikloje ar kreiptis asmeniniais klausimais, kad jie gali kiekvieną ketvirtadienį nuo 15 iki 17 val. atvykti į LPVA būstinę, adresu Verkių g. 3 B, Vilnius, kurioje bus priimti ir betarpiškai išklausyti LPVA Valdybos arba LPVA Vilniaus filialo Valdybos narių.

Interesantai gali būti priimti būstinėje ir kitomis savaitės dienomis, iš anksto suderinus susitikimo datą ir laiką telefonu (LPVA Valdybos bei komitetų narių telefonų numeriai nurodyti LPVA tinklalapyje www.lpveteranai.lt).

 

LPVA Valdyba, tel. (8 5) 271 7902, el. paštas lpva@policija.lt

 
 
<<  ankstesnis  10  20  30  40  50  56   57   58   59   60   61   62   70  80  90  sekantis  >>