į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
Naujienos

Mieli kolegos veteranai,

 

LR Vyriausybė 2020 m. kovo 12 d. nutarimu "Dėl situacijos, susijusios su koronavirusu" bei 2020 m. kovo 14 d. nutarimu "Dėl karantino LR teritorijoje paskelbimo" nuo 2020 m. kovo 16 d. 00 val. iki kovo 30 d. 24 val., patvirtintas karantino režimas. Kaip žinote, be kitų priemonių, draudžiami visi atvirose ir uždarose erdvėse organizuojami renginiai bei susibūrimai. Nuo šiandien taikomas privalomas karantinas savivaldybių skirtose ir saugomose patalpose visiems į Lietuvą iš užsienio grįžtantiems piliečiams. Karantino terminas bus pratęstas ir, ko gero, ne vieną kartą. Tai išbandymas ne tik Valstybei, bet ir mums senjorams, priklausantiems rizikos grupei.

Konstatuota, kad Lietuvoje įžengėme į antrąjį pandemijos etapą, kai virusu užkrečiami artimieji. Kreipiuosi į Jus prašydamas paremti LRV sprendimus ir savo asmeniniu pavyzdžiu parodyti žmonėms, kad būtina tinkamai saugoti save ir savo artimuosius nuo COVID-19 susirgimų ir jo plitimo.

Koronavirusu galima užsikrėsti įkvėpus oro lašelių ar jiems patekus į organizmą per akis, rankas, palietus paviršius, todėl vyresni nei 60 metų žmonės, o ypač turintys lėtines ligas, primygtinai raginami likti namie, neiti į parduotuves ir vaistines, nesusitikinėti su kitais žmonėmis. Reikalui esant dėl maisto produktų, maisto ar vaistų pristatymo, kreipkitės į savo savivaldybės institucijas arba savivaldybės teritorijoje šias paslaugas teikiančias įmones ar nevyriausybines organizacijas.

Žmonės privalo besąlygiškai laikytis šių rekomendacijų:

1. Viešose vietose būtinai dėvėti apsaugines kaukes. Būnant lauke laikytis saugiu  dviejų metrų atstumu, tačiau galimas ne daugiau, kaip dviejų žmonių būriavimasis.  Gyventojai, ypač vyresni ir lėtinėmis ligomis sergantys žmonės, turi stengtis būti namie, o esant reikalui rinktis nuošalesnes vietas, vengti judrių pažintinių takų ir parkų, skirtingų šeimų vaikai negali žaisti kartu.

2. Grįžus iš lauko su muilu bent pusę minutės plauti rankas, geriau tinka skystas muilas. Viršutinius drabužius pakabinti atskirai nuo kitų, batus nušluostyti muiluotu šiltu vandeniu ir pastatyti atskiroje vietoje toliau nuo kitos avalynės. Svarbu neliesti veido nenusiplovus ar nedezinfekavus rankų dezinfekciniu skysčiu, čiaudėti į alkūnę arba popierinę nosinę, kurią tuojau pat išmesti.

3. Patalpose svarbu valyti dažnai liečiamas vietas – durų, šaldytuvo rankenas, raktus, nuotolinio valdymo pultelius, telefonus. Patalpas valyti buitiniais plovikliais pagal instrukciją arba tirpalu – litrui šilto muiluoto vandens reikia 20 gramų sodos. Svarbu gerai vėdinti patalpas.

Saugokime save ir savo artimuosius. Solidarizuokimės su buvusiais kolegomis – pareigūnais, medicinos darbuotojais ir visais kitais žmonėmis, kurie yra pirmose kovos su koronavirusu gretose ir bent jau savo pilietiniu sąmoningumu, supratingumu ir savisauga nedidinkime jiems darbo.

Linkiu visiems geros sveikatos ir laimingai sulaukti šios negandos baigties.

2020-03-24, Vilnius

 

LPVA Valdybos pirmininkas  Vytautas Navickas

 

 

 

 

 
 
Informacinis pranešimas

Lietuvos policijos veteranų asociacija informuoja, kad vadovaujantis 2020 m. kovo 12 d. Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimo "Dėl situacijos, susijusios su koronavirusu" nuostatomis, bei 2020 m. kovo 14 d. Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimo "Dėl karantino LR teritorijoje paskelbimo" nuo 2020 m. kovo 16 d. 00 val. iki kovo 30 d. 24 val., patvirtintas karantino režimas, kuriame be kitų priemonių, draudžiami visi atvirose ir uždarose erdvėse organizuojami renginiai ir susibūrimai, todėl atšaukiamas ir 2020 m. kovo 28 d. planuotas Lietuvos policijos veteranų asociacijos ataskaitinis susirinkimas.
Asociacija taip pat siūlo atšaukti visus asociacijos filialuose planuotus renginius.
Vertinsime susidariusią situaciją ir informuosime asociacijos filialus apie suplanuotų renginių organizavimo galimybes.

 

LPVA valdybos informacija

 
 
LPVA visuotinis susirinkimas

Šių metų kovo 28 d. Policijos departamento prie Vidaus reikalų ministerijos I - o aukšto salėje organizuojamas Lietuvos policijos veteranų asociacijos visuotinis susirinkimas.

 

LIETUVOS POLICIJOS VETERANŲ ASOCIACIJJOS

VISUOTINIO SUSIRINKIMO

DARBOTVARKĖ

 

2020 m. vasario 18 d.       Nr. S-7

Vilnius

 

 

Susirinkimo laikas: 2020 m. kovo 28 d.  10:00 val.

Susirinkimo vieta:  Policijos departamento prie Vidaus reikalų ministerijos I - o aukšto salė, Saltoniškių g. 19, Vilnius

 

Dalyvių registracija nuo  9:00 iki 9:45 val.

 

Darbotvarkė:

 

I - dalis

 

1. Lietuvos policijos veteranų asociacijos valdybos pirmininko metinė veiklos ataskaita, jos vertinimas ir tvirtinimas;

 

2. Lietuvos policijos veteranų asociacijos Revizinės komisijos pirmininko metinė finansinės veiklos ataskaita, jos vertinimas ir tvirtinimas;

 

3. Susirinkimo svečių, garbės narių pasisakymai.

 

Kavos pertraukėlė 15 min.

 

II - dalis

 

4. Lietuvos policijos veteranų asociacijos valdybos (filialų) veiklos krypčių 2020 metams nustatymas ir aptarimas, dalyvių pasisakymai;

 

5. Pasisakymai einamaisiais klausimais, filialų finansunės veiklos, laisvalaikio ir veteranų užimtumo organizavimo klausimų aptarimas.

 

 

Lietuvos policijos veteranų asociacijos

valdybos pirmininkas

 

DARBOTVARKĖ

 
 
Lietuvos Policijos veteranai švenčia 2020 m. vasario 16-ąją

Lietuvos Policijos veteranai iš Vilniaus, Utenos, Ukmergės ir Panevėžio 2020 m. vasario 16-ąją, tradiciškai susirinko į iškilmingą Baltijos valstybių vėliavų pakėlimo ceremoniją Simono Daukanto aikštėje. Švenčiant Lietuvos atkūrimo 102-ąsias metines, paradą priėmė LR Prezidentas Gitanas Nausėda. Ceremoinijos metu  buvo pakeltos Lietuvos, Ėstijos ir Latvijos valstybių vėliavos. Keliant Valstybines vėliavas buvo sugiedoti Baltijos valstybių himnai.

plačiau
 

 
 
<<  ankstesnis  3   4   5   6   7   8   9   10  20  30  40  50  60  70  80  sekantis  >>