į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
Naujienos

NUTARIMAS DĖL LIETUVOS RESPUBLIKOS VYRIAUSYBĖS 2015 M. VASARIO 11 D. NUTARIMO NR. 128 „DĖL PAREIGŪNŲ IR KARIŲ VALSTYBINIŲ PENSIJŲ SKYRIMO IR MOKĖJIMO NUOSTATŲ PATVIRTINIMO“ PAKEITIMO

 
 
DRAUGYSTĖS SĄSKRYDIS

Rugpjūčio 22-23 dienomis Marijampolės apskrityje „Gintaro poilsevietėje“ vyko Lietuvos policijos veteranų asociacijos Centro – Pietvakarių bei Mažeikių filialų sąskrydis. Į sąskrydį susirinko veteranai iš Lazdijų, Mažeikių, Marijampolės, Vilniaus, Vilkaviškio, Kauno ir Alytaus, atvyko ir svečias ir draugas iš Latvijos Vitalijus.

plačiau
 
Lietuvos policijos veteranų asociacija mini savo 10-metį

Penktadienį, rugpjūčio 14-ąją, Policijos departamento salė tradiciškai priėmė daug garbių svečių: čia vyko kasmetinis Lietuvos policijos veteranų asociacijos (toliau – LPVA) ataskaitinis visuotinis susirinkimas ir anaiptol ne kasmetinis LPVA 10-mečio minėjimas. Tiesa, šis minėjimas turėjo įvykti dar gegužės mėnesį, tačiau dėl žinomų priežasčių nusikėlė į rugpjūtį.

plačiau
 
LPVA ataskaitinis susirinkimas ir LPVA 10-čio Minėjimas

2020 m. liepos 14 d. Lietuvos Policijos veteranų asociacijos (toliau-LPVA) Valdybos Nutarimu Nr. 6,  priimtas sprendimas, 2020 m.rugpjūčio 14 d. (penktadienį) - 13 val., Policijos departamento I-mo aukšto salėje, Saltoniškių g.19, Vilnius, organizuoti ir  pravesti  LPVA Ataskaitinį susirinkimą ir 14 val.- LPVA 10-čio Minėjimą.

Dalyvių registracija nuo 12 val.iki 12 val. 45 min.

Kviečiame teikti siūlymus, pastabas ar kitus klausimus, įtraukimui į susirinkimo Darbotvarkę.

plačiau
 
LPVA dešimtmetis jubiliejiniame leidinyje

Liepos 17 - ąją, penktadienį į LPVA būstinę pristatytas asociacijos veiklos dešimtmečio proginis leidinys  „10 METŲ KARTU“.

Savo esme tai Lietuvos policijos veteranų asociacijos raidą ir veiklą atspindinčių nuotraukų ir komentarų rinkinys, kitaip- istorija nuotraukose.

plačiau
 
<<  ankstesnis  3   4   5   6   7   8   9   10  20  30  40  50  60  70  80  90  sekantis  >>