į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
Naujienos
Dėl veiklos viešinimo policijos mokykloje

2015 m. lapkričio 19 d. Lietuvos Policijos Veteranų asocijacijos Valdybos Pirmininkas Vytautas Navickas ir Valdybos narys Stasys Bunokas lankėsi Lietuvos Policijos mokykloje Mastaičiuose, Kauno rajone.Kartu su mokyklos viršininko pavaduotoju Romu Oželiu buvo aptarti Policijos mokyklos ir LPVA veiklos viešinimo, bendradarbiavimo, klausimai. Nuspręsta pasirašyti bendradarbiavimo sutartį.

plačiau
 
Dėl informacijos apie Statuto įgyvendinimą

2015-11-13

 

2016 m. sausio 1 d. įsigalios naujos redakcijos Lietuvos Respublikos vidaus tarnybos statutas ir jį lydintys teisės aktai. Statuto įgyvendinimui reikalingus teisės aktus  rengia vidaus reikalų ministro įsakymais sudarytos darbo grupės, Vidaus reikalų ministerijos ir vidaus reikalų sistemos įstaigų specialistai.

plačiau
 
Diskusijoje – apie valstybines pensijas ir galimybes jas didinti

2015-11-12

 

Šiandien Vidaus reikalų ministerijoje (VRM) surengta diskusija dėl karių, pareigūnų ir kitų piliečių valstybinių pensijų dydžio.

 

plačiau
 
2015-10-27

 
 
Dėl LPVA visuotinio susirinkimo kreipimosi į valstybės vadovus

2015-10-20

 

Kaip raštiškai informavo Lietuvos Respublikos Prezidentūra, LPVA visuotiniame susirinkime priimtas kreipimasis į šalies vadovus yra nagrinėjamas. Eilinį kartą kreipimasį, dėl esamų problemų, pavesta nagrinėti Socialinės apsaugos ir darbo ministerijai bei Vidaus reikalų ministerijai. Lietuvos Respublikos Seimas kreipimasį pavedė nagrinėti Socialinių reikalų ir darbo komitetui išnagrinėti. Lauksime tolesnės informacijos dėl kreipimosi svarstymo Vyriausybėje bei Seimo komitete. Apie priimtus sprendimus informuosime. 

 

LPVA valdybos informacija

 
 
<<  ankstesnis  10  20  30  40  50  58   59   60   61   62   63   64   70  80  sekantis  >>