į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
Naujienos
Seimo Darbo partijos frakcija siūlo kompensuoti krizinių laikotarpiu apkarpytas pareigūnų ir karių valstybines pensijas

Projektas

 

LIETUVOS RESPUBLIKOS PAREIGŪNŲ IR KARIŲ VALSTYBINIŲ PENSIJŲ KOMPENSAVIMO

ĮSTATYMAS

plačiau
 
Tarptautinei saugos kompanijai „GRIFS AG“ Vilniuje reikalingi greitojo reagavimo grupės darbuotojai (patruliai)

Tarptautinei saugos kompanijai „GRIFS AG“ Vilniuje reikalingi greitojo reagavimo grupės darbuotojai (patruliai). (Yra ir kitų pasiūlymų). GRG darbas kas ketvirtą parą, visos socialinės garantijos, draudimas, atlyginimas tik baltai ir pagal įstatymo reikalavimus, „į rankas“  nuo 400 Eur/mėn.

Kreiptis „GRIFS AG“ administratorė tel. 2 44 57 55 arba Edmundas: tel. 8 655 65795

plačiau
 
LPVA vadovų susitikimas su Policijos departamento prie VRM vadovais

Š.m. balandžio 29 d. Policijos departamente prie VRM (PD), vyko Lietuvos policijos veteranų asociacijos (LPVA) valdybos pirmininko Vytauto Navicko, pirmininko pavaduotojo Stasio Bunoko ir komiteto nario Ramučio Olekos susitikimas su policijos generalinio komisaro pavaduotoju Donatu Malaškevičiumi, Žmogiškųjų išteklių valdybos direktoriumi Tomu Bikmanu, vyriausiuoju patarėju Romualdu Voišniu, Komunikacijos skyriaus vedėju Ramūnu Matoniu. Susitikimas surengtas bendradarbiavimo sutarties tarp PD ir LPVA pagrindu.

plačiau
 
KREIPIMASIS Į SEIMO NARIUS DĖL PAREIGŪNŲ IR KARIŲ PENSIJŲ KOMPENSAVIMO

 

 

 

Šiuo metu Seimo komitetuose nagrinėjamas Lietuvos policijos veteranų asociacijos inicijuotas įstatymo projektas, kurį priėmus būtų nustatyta tvarka per ketverius metus kompensuoti nusavintas pareigūnų ir karių valstybines pensijas. Šio tikslo buvę pareigūnai bei kariai visada siekė teisėtomis priemonėmis, pasikliaudami sprendimus priimančių politikų išmintimi bei žmogiškumu. Norime priminti, kad į Jus kreipiasi veteranai – pareigūnai bei kariai – sunkiausiais valstybės kūrimosi metais kovoję su organizuotu nusikalstamumu, korupcija, kontrabanda bei kitais nusikaltimais ir jei mums nebūtų pavykę pasiekti persilaužimo šioje kovoje, vargu ar šiandien Lietuva galėtų didžiuotis dauguma pasiekimų. Dalis mūsų nesulaukė šių dienų, paaukodami gyvybes ne tik saugant besikuriančios valstybės sieną, bet ir kasdieniuose susirėmimuose su nusikalstamomis struktūromis. Ne veltui pareigūnų ir karių valstybinių pensijų paskirtis yra atlyginti už sudėtingą, atsakingą, dažnai rizikingą ir pavojingą asmens tarnybą valstybei, ką ne kartą konstatavo Konstitucinis Teismas.

                 Mes neprašome išskirtinių sąlygų, tik atkreipiame Jūsų dėmesį, kad atsargos pareigūnai ir kariai, gaunantys pareigūnų ir karių valstybines pensijas, sudaro atskirą socialinę grupę, kuriems pensijos mokamos iš valstybės biudžeto pagal atskirą įstatymą. Tai suteikia mums vilties, kad valstybė tinkamai pasirūpins jai tarnavusiais pareigūnais ir kariais ir tai didins tarnybos statutinėse įstaigose patrauklumą bei skatins jaunimą stoti tarnauti valstybei.

                  Konstitucinis Teismas ne kartą pabrėžė, kad neatsiejami teisinės valstybės elementai yra teisėtų lūkesčių apsauga, teisinis tikrumas ir teisinis saugumas. Šie principai suponuoja tai, kad valstybė privalo vykdyti prisiimtus įsipareigojimus asmeniui.

                  Tikimės, kad artėjantys Seimo rinkimai neužgoš kasdienių darbų įstatymų leidybos srityje ir veteranams, gražiausius ir brandžiausius gyvenimo metus atidavusiems tarnybai žmonėms ir valstybei, neteks su savo valstybe bylinėtis tarptautiniuose teismuose.

                 Kreipimasis priimtas 2016-04-23,Visuotiniame Lietuvos policijos veteranų asociacijos narių susirinkime.

 

 

 

 
 
LPVA visuotinis susirinkimas

2016-04-23

 

Š.m. balandžio 23 d. Policijos departamento prie VRM salėje įvyko Lietuvos policijos veteranų asociacijos (LPVA) visuotinis susirinkimas. Susirinkime dalyvavo didžioji dauguma asociacijos narių, kurie sudarė susirinkimo kvorumą.

plačiau
 
<<  ankstesnis  10  20  30  40  50  60   61   62   63   64   65   66   70  80  90  sekantis  >>