į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
Naujienos
2015-ieji įvardinti kaip „Orios senatvės“ metai

2015-ieji įvardinti kaip „Orios senatvės“ metai, kuriais siekiama atkreipti visuomenės dėmesį į senėjančios visuomenės iššūkius: užtikrinti sveiką senėjimą vyresnio amžiaus asmenims, sumažinti sveikatos sutrikimų neigiamą poveikį gyvenimo kokybei, savarankiškumui ir darbingumui bei mažinti senų žmonių socialinę atskirtį.
 

plačiau
 
LIETUVOS POLICIJOS VETERANŲ TRADICINĖS ŠAUDYBOS VARŽYBOS

2015-04-09

 

Vilniuje, įvyko tradicinės policijos veteranų šaudybos varžybos, organizuotos Lietuvos policijos veteranų asociacijos, kartu Policijos departamentu.

plačiau
 
LIETUVOS POLICIJOS SISTEMOS SENJORŲ ŠAUDYMO VARŽYBOS

Gerbiami policijos veteranai,

 

šių metų balandžiio 9 d. Policijos departamento prie Vidaus reikalų ministerijos (toliau – Policijos departamentas prie VRM) Personalo valdyba kartu su Lietuvos policijos veteranų asociacija organizuoja Lietuvos policijos sistemos senjorų šaudymo varžybas.

 

 

plačiau
 
Su Šv. Velykom brangieji !!!!!

Su pavasariu, su atgimstančia gamta ir jausmais. Tegul rytmetiniai bažnyčios varpai dovanoja jums sielos ramybę, meilę, atleidimą savo neprieteliams. Įsileidžia į savo širdį užuojautą ir supratimą. Dovanokit meilę visur ir visada. Su Šv. Velykom!

 

LPVA valdyba sveikina visus narius ir Jų šeimas su Šventom Velykom !!!!

 
 
Įsteigtas LPVA Vilniaus filialas

2015-04-02

 

Š.m. balandžio 2 d. Vilniaus apskrities vyriausiajame policijos komisariate įvyko LPVA Vilniaus filialo steigiamasis susirinkimas. 

plačiau
 
<<  ankstesnis  10  20  30  40  50  60  66   67   68   69   70   71   72   80  sekantis  >>