į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
Naujienos
LIETUVOS RESPUBLIKOS POLICIJOS ĮSTATYMUI - 30

Atkūrus Lietuvos Nepriklausomybę, tuometinei vidaus reikalų sistemai buvo itin sudėtingas metas – santvarkų kaitoje formuojantis rinkos ekonomikai, nerimą kėlė augantis nusikalstamumas, su kuriuo kovoti dėl teisinės bazės nebuvimo ir sudėtingos valstybės situacijos buvo labai sunku.

 

plačiau
 
Naujienos

Vakar (2020-12-08) Seimas po svarstymo pritarė parlamentarų Rimantės Šalaševičiūtės ir Jono Jaručio siūlymui nustatyti pareigūnų ir karių, teisėjų, nukentėjusiųjų asmenų, pirmojo ir antrojo laipsnių, mokslininkų valstybinių pensijų indeksavimo mechanizmą. Liko galutinis balsavimas.

 

Skaitykite daugiau ČIA

 
 
Veterano pagalba gydytojams

Neslūgstant COVID-19 pandemijai ir tebesitęsiant antram karantinui, padėti valdyti asmenų, nukreiptų testuotis į mobiliuosius testavimo punktus srautus, padeda ir Lietuvos policijos veteranų asociacijos Kaišiadorių-Elektrenų filialo pirmininkas Gintas Vilkelis.

plačiau
 
Komisaro uniformą visam gyvenimui užsitarnavęs L.A.Didžiokas bėgimo take grūdinosi su legendiniais Lietuvos lengvaatlečiais

Pirmasis Lietuvos transporto policijos valdybos štabo komisaras Laimutis Antanas Didžiokas kelis kartus per metus velkasi paradinę uniformą su visomis priklausančiomis regalijomis bei apdovanojimais ir dalyvauja įvairiuose valstybės švenčių bei atmintinų dienų renginiuose Seime ir Prezidentūroje.

„Pirmą kartą paradinę uniformą užsivilkau 1991-aisiais liepos mėnesį, kai Sporto rūmuose buvo pašarvoti Medininkų pasienio kontrolės poste žuvę aštuoni mūsų broliai pareigūnai.   

plačiau
 
Prie apskrito stalo – prisiminimai ir diskusija apie atkurtą Nepriklausomybę

Šiandien Policijos departamente surengta apskrito stalo diskusija apie policijos, KAM, savanorių, šaulių ir kitų tarnybų pareigūnų indėlį atkuriant Nepriklausomybę.

Viešumoje vis dar girdime diskusijas, kuri tarnyba, kurie pareigūnai, ar savanoriai įdėjo didesnį indėlį į Nepriklausomybės atgavimą, kurių vaidmuo buvo svarbesnis, kuri tarnyba kokius veiksmus atliko tuomet, tais lemtingais 1990-1991 m.

 

plačiau
 
<<  ankstesnis  4   5   6   7   8   9   10   20  30  40  50  60  70  80  90  sekantis  >>