į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
Naujienos

DĖL VALSTYBINIŲ PENSIJŲ KOMPENSAVIMO

 

2019 m. gruodžio 19 d. Lietuvos Respublikos Seimas priėmė Lietuvos Respublikos valstybinių socialinio draudimo našlių ir našlaičių, maitintojo netekimo, ištarnauto laiko, valstybinių pensijų, kompensacijų už ypatingas darbo sąlygas, rentų, kompensacinių išmokų, šalpos, slaugos ir priežiūros (pagalbos) išlaidų tikslinių kompensacijų dalinio kompensavimo įstatymą Nr. XIII-2719.

Šio Įstatymo 2 straipsnio 1 dalyje nustatyta, kad valstybinių pensijų kompensuojamoji suma yra 10 procentų. Kompensuojamoji suma, nurodyta šio straipsnio 1 dalyje, turi būti išmokama 2020 metų rugpjūčio mėnesį.

Įstatymo 3 straipsnio 3 dalyje nustatyta, kad  nurodytas kompensuojamąsias sumas Valstybinio socialinio draudimo fondo administravimo įstaigos išmoka šio įstatymo 2 straipsnio 2 dalyje nustatytu terminu, nereikalaudamos asmenų, kurie pagal šį įstatymą turi teisę gauti

kompensuojamąsias sumas, prašymų.

Taigi, jokių papildomų dokumentų ar prašymų aptarnaujančiam Sodros skyriui pateikti nereikia.

Esant neaiškumams, dėl papildomos informacijos apie paskaičiuotos kompensacijos dalies išmokėjimą galite kreiptis į Vilniaus miesto Sodros teritorinį skyrių.

Svarbu pažymėti, kad pagal įstatymą mokamų kompensacijų sumos neturės įtakos kitoms Lietuvos gyventojams pagal įstatymus priklausančioms ir kas mėnesį mokamoms išmokoms, taip pat, skiriamai piniginei socialinei paramai ir/ar apmokėjimui už socialines paslaugas.

 

LPVA valdybos informacija

 
 

Sprendimas dėl COVID - 19 (Koronaviruso infekcijos) valdymo priemonių valstybės ir savivaldybių institucijų, įstaigų, valstybės ir savivaldybių valdomų įmonių darbo vietoms

 

 

SPRENDIMO TEKSTĄ RASITE PASPAUDĘ ŠIA NUORODĄ: TEKSTAS

 

LPVA valdybos informacija

 

 
 

 
 

 
 

 
 
<<  ankstesnis  5   6   7   8   9   10   11   20  30  40  50  60  70  80  90  sekantis  >>