į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
Naujienos
Žemaitijoje dar vienas LPVA filialas

2014-02-07

 

Tęsiasi LPVA filialų stegimas Žemaitijoje. Po susitikimo su Mažeikių r. policijos veteranais LPVA valdybos nariai apsilankė ir Telšiuose, kur susitiko su šio rajono policijos veteranais.  

plačiau
 
Mažeikiuose įkurtas LPVA filialas, išrinkta vadovybė

2014-02-07

 

Tęsiant LPVA veiklos plėtros darbus Mažeikiuose lankėsi LPVA valdybos nariai V. Navickas ir S. Bunokas. Susitikime dalyvavo Mažeikių r. policijos komisariato viršininkas I. Motiejūnas.

plačiau
 
Tęsiasi LPVA plėtra

Š.m. sausio 28 d. Kaune susirinko buvę policijos pareigūnai. Į susitikimą buvo pakviesti ir Lietuvos policijos veteranų asociacijos nariai. 

plačiau
 
Šv. Mišios už Lietuvos policijos veteranus

Gerbiami kolegos veteranai, 

primename, kad šį sekmadienį (sausio 26 d.) 12 val. bus aukojamos Šv. Mišios už Lietuvos policiją, o taip pat ir už policijos veteranus. Maloniai kviečiame visus buvusius kolegas atvykti į Šv. Mišias, pasimelsti, pabūti kartu su savo bendražygiais ir pabendrauti. Nepamirškite atsivesti ir šeimos narių, kaimynų, pažįstamų.
Tad kviečiame visus sekmadieniais 12 val. ateiti į Šv. Mišias Švento Ignoto bažnyčioje (Švento Ignoto g. 6, Vilnius). Ne tik bendrai maldai, bet ir jaukiam pabuvimui drauge.
Iki susitikimo

 

 

 
 
ĮKURTAS VARĖNOS RAJONO POLICIJOS VETERANŲ FILIALAS

Lietuvos policijos veteranų asociacija plečia savo veiklą.
2013 metų gruodžio 4-ąją Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Varėnos rajono policijos komisariato (toliau - Varėnos r. PK) salėje įvyko Varėnos rajono policijos veteranų susitikimas

plačiau
 
<<  ankstesnis  10  20  30  40  50  60  70  80  82   83   84   85   86   87   88   90  sekantis  >>