į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
Naujienos
LAIVĖS GYNĖJŲ DIENOS IŠVAKARĖSE - ŠV. MIŠIOS UŽ POLICININKUS IR KITUS LAISVĖS GYNĖJUS

Pasitinkant sausio 13-ąją Vilniaus šv. Teresės bažnyčioje policijos kapelionai Algirdas Toliatas ir Aušvydas Belickas aukojo Šv. Mišias už policininkus ir kitus lasvės gynėjus.

 

plačiau
 
Artėja sausio 13-oji – Laisvės gynėjų diena.

Gerbiami kolegos, šį sekmadienį 11 val. Šv. Teresės Bažnyčioje  Vilniuje (Aušros Vartų g. 14) Šv. Mišiose bus aukojamos mišios ir meldžiamasi už esamus ir buvusius policininkus bei kitus laisvės gynėjus, vykdžiusius savo pareigas Lietuvos valstybei liamiamais metais.

Kviečiame visus buvusius ir esamus darbuotojus ir jų šeimos narius dalyvauti Šv. Mišiose.

 

Šv. Mišias aukos policijos kapelionai Algirdas Toliatas ir Aušvydas Belickas.

 

Policijos departamento prie VRM informacija

 
 
Lietuvos policijos veteranų asociacijos kreipimasis į valdžios institucijas

Gerbiamieji,

 

Šį kreipimąsi paskatino paskutinių dienų Vidaus reikalų ministerijos žingsnis neišmokėti buvusiems vidaus reikalų sistemos pareigūnams paskirtos pensijos dalies. Daliai buvusių pareigūnų buvo pervesta vos po 300 litų, kai kurie negavo nieko.

plačiau
 
Dėl pensijų vidaus reikalų sistemos pensininkams mokėjimo

Mieli kolegos,

esant galimybei, prašome informuoti savo kolegas, buvusius vidaus reikalų sistemos darbuotojus, kad dėl asignavimų trūkumo pensijos už š.m. lapkritį vidaus reikalų sistemos pensininkams bus išmokamos tokia tvarka:

- Pensininkams, gaunantiems našlių ir našlaičių, invalidumo pensijas, taip pat gaunantiems už tarnybą mažesnę negu 800 Lt pensiją ir neturintiems kitų pajamų  – bus mokama visa jiems priklausanti pensija;

 Pensininkams, gaunantiems už tarnybą didesnę negu 800 Lt pensiją, bet neturintiems kitų pajamų  - bus mokamas 800 Lt avansas, likusią pensijos dalį išmokant iki 2014 m. sausio 15 d.;

- Pensininkams, turintiems kitų pajamų (dirbantiems, gaunantiems Sodros pensijas) – bus mokamas 300 Lt avansas, likusią pensijos dalį išmokant iki 2014 m. sausio 15 d.

 

Vidaus reikalų ministerijos informacijos informacija

 
 
Susitikimas su Alytaus apskrities policijos veteranais

2013-12-13

 

Šių metų gruodžio 13 d. Lietuvos policijos veteranų asociacijos (LPVA) pirmininkas Kęstutis Tubis, kartu su valdybos nariais Vytautu Grigaravičiumi, Stasiu Bunoku ir Socialinių reikalų ir teisės komiteto pirmininku Stanislovu Liutkevičiumi lankėsi Alytaus apsrities vyriausiajame policijos komisariate.

plačiau
 
<<  ankstesnis  10  20  30  40  50  60  70  80  87   88   89   90   91   92   93   sekantis  >>