į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
Naujienos
Pasirašytas Susitarimas su Lietuvos darbo birža

 

Galime pasidžiaugti, kad po didelio parengiamojo darbo, pagaliau, pavyko pasirašyti reikšmingą mums susitarimą su Lietuvos darbo birža prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos dėl išleidžiamų ir išleistų į pensiją policijos pareigūnų integracijos į darbo rinką.

Atkreipiame dėmesį,  kad susitarimas orientuotas į abu reikšmingus segmentus - išleidžiamų ir išleistų į pensiją policijos pareigūnų kategorijas. Tokiu būdu LPVA išreiškia rūpestį ir apie, tikėkimės busimuosius mūsų asociacijos narius.

Artimiausiu metu, susitarimo įgyvendinimo ir sklaidos policijos įstaigų tarpe, galimybes aptarsime su Policijos departamento vadovybe.

Labai svarbu,  kad praktiškai įgyvendinant susitarimo nuostatas, būtų atliktas atitinkamas aiškinamasis darbas vietose. Todėl labai tikimės aktyvios LPVA filialų veiklos tiek informuojant kiekvieną narį  bei potencialų policijos pareigūną, planuojantį išeiti į atsargą, tiek ir dalykiškai bendraujant su vietiniais Lietuvos darbo biržos padaliniais.

Šis susitarimas tik meškerė, o vaizdžiai sakant, žuvį  teks pasigauti patiems!

Labai viliamės, kad šis susitarimas bus efektyviai išnaudojamas gauti papildomas pajamas atsargos pareigūnams, integruojantis į darbo rinką. Nesinorėtų,  kad susitarimas taptų tiesiog dar vienu biurokratiniu popierėliu, todėl kolegiškai kibkime į darbą ir įgyvendinkime naujas galimybes.

 

Susitarimo tekstą galite perskaityti paspadę šią nuorodą: SUSITARIMAS 

 

LPVA valdybos informacija