į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
Naujienos
Petras Liubertas Šiauliuose susitiko su policijos bendruomene, veteranais bei pristatė savo naująją knygą

Gegužės 10-ąją Šiaulių apskrities  policijoje  viešėjo pirmasis  Lietuvos policijos generalinis komisaras Petras Liubertas ir Lietuvos policijos veteranų asociacijos valdybos pirmininkas Vytautas Navickas.

Petras Liubertas  susitikime su policijos  bendruomene, policijos veteranais ,  pristatė savo naująją knygą   „ Tamsios aukštumos“  LTSR milicija 1940 – 1987 metais.

„Viena iš priežasčių, kodėl ėmiausi  rašyti knygą, yra tai, kad mūsų kolegos ir istorikai – labai lengva ranka išbraukia šį periodą iš gyvenimo ir iš istorijos. Bet sovietmetis – 1940–1990-ieji – didžiulis laikotarpis, kuriuo gimė, gyveno, dirbo, kūrė ir kentėjo ne  vienas milijonas  žmonių. Tad man atrodo, neteisinga taip imti ir išmesti tų žmonių gyvenimus, likimus, džiaugsmus ir bėdas“, - sakė Petras Liubertas.

Susitikime  pirmasis Lietuvos policijos generalinis komisaras Petras Liubertas apžvelgė ne tik kas surašyta knygoje, bet prisiminė ir visą tą nelengvą istorinį laikotarpį, kurį jam teko išgyventi.

Svečias sakė pervertęs šimtus arhyvinių dokumentų, atradęs tokių faktų, kurie iki šiol nebuvo niekur publikuoti.

Įsigyti knygą  panoro bemaž visi  susitikimo dalyviai. Kiekvienam iš jų, Petras Liubertas parašė po palinkėjimą.

Susitikime Vytautas Navickas apžvelgė Lietuvos Policijos veteranų veiklą.

Susitikimo dalyviai neskubėjo skirstytis - dar visą valandą, svečiai su policijos veteranais diskutavo prie kavos puodelio.

 

LPVA Šiaulių filialo informacija