į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
Naujienos
POLICIJOS IR VISUOMENĖS ŠVENTĖ VILNIUJE

Lietuvos policijos 100-mečio proga 2018 m. rugsėjo 29 d. (šeštadienį) Vilniaus apskrities policija organizuoja Policijos ir visuomenės šventė Vilniuje.

11.00 val. vyks Šv. Mišios Arkikatedroje bazilikoje, nuo 12.00 val. prasidės šventinė programa Katedros aikštėje:

- iškilminga policijos rikiuotė, apdovanojimų įteikimas;

- Lietuvos policijos mokyklos kursantų priesaika;

- Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos reprezentacinio pučiamųjų orkestro programa, raitosios policijos žirgų grojant orkestrui pasirodymas;

- Vilniaus apskrities policijos Mobilios kuopos pareigūnų pasirodymas;

- policijos kinologų su augintiniais pasirodymai;

- Kelių policijos tarnybos pareigūnų ir moto akrobatų pasirodymas;

- Rinktinės ARAS kovotojų pasirodymas.

 

Renginyje veiks interaktyvi policijos veiklų zona, vaikų pramogų zona. Policijos darbu besidomintys gyventojai susipažins su specialiosiomis priemonėmis, naujausiais policijos automobiliais ir motociklais, judriąja policijos vadaviete, taip pat savo veiklą ir turimą įrangą pristatys kolegos iš kitų įstaigų bei padalinių.

Renginio metu vyks saugaus eismo pamokėlės, jaunimas sužinos kaip tapti policijos pareigūnu ar policijos rėmėju, pareigūnai žymės visų norinčiųjų daiktus. Veiks Kriminalinės policijos biuro, Kriminalistinių tyrimų centro, rinktinės „Aras“, Policijos mokyklos, Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato ekspozicijos

Lietuvos policijos veteranų asociacija (toliau – LPVA) šventėje reprezentuos LPVA Vilniaus ir Panevėžio filialai. Numatyta įrengti LPVA ekspoziciją, pakelti LPVA ir Lietuvos policijos istorinę vėliavas. LPVA pristatymą šventėje organizuoja ir koordinuoja LPVA Vilniaus filialo vadovas Vytautas Jonikas.

Kviečiame visus LPVA narius, jų šeimos narius ir draugus, kitus policijos veteranus atvykti ir dalyvauti Policijos ir visuomenės šventėje Vilniuje. Linkime policijos veteranams malonių susitikimų su buvusiais kolegomis, prisiminimų apie tarnybos metus, aktyvaus ir įdomaus poilsio.

 

Renginio plakatas

 

LPVA valdybos informacija