į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
Naujienos
Policijos veteranų susitikimas Ukmergėje

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Ukmergės rajono policijos komisariate kovo 12 d. rajono vyko policijos veteranų susitikimas su Lietuvos policijos veteranų asociacijos atstovais – pirmininku Kęstučiu Tubiu ir valdybos nariu Stasiu Bunoku.

„Ukmergėje esame įkūrę Policijos asociaciją, kuri vienija ir dirbančius, ir į atsargą išėjusius pareigūnus. Asociacijos tikslas skatinti bendrystę, kartu turiningai leisti laisvalaikį. Tačiau veteranai susiduria su eile problemų.  Jas kur kas lengviau spręsti susivienijus – būtent Lietuvos policijos veteranų asociacija atstovauja ir gina veteranų interesus“, - kalbėjo policijos komisariato viršininkas Rolandas Kiškis. Jis taip pat atkreipė dėmesį į tai, kad pastaruoju metu daugeliui policijos veteranų ypač aktuali problema – pensijų atstatymas. Ši aktualija buvo pagrindinė priežastis, paskatinusi surengti susitikimą.

S.Bunokas papasakojo, kaip buvo įkurta Lietuvos policijos veteranų asociacija (LPVA). Asociacijos pagrindinis siekis – vienyti policijos pareigūnus ir veteranus, atstovauti bei ginti jų interesus. Asociacija vienija  visų grandžių pareigūnus, vadovus, samdomus darbuotojus, kurie policijoje yra išdirbę ne mažiau kaip 20 metų. Anot K.Tubio, šiuo metu yra apie 13 tūkst. į atsargą išėjusių  policijos pareigūnų, todėl tikimasi, kad bent pusė jų taps nariais. Kol kas 2010 m. įsikūrusi policijos veteranų organizacija vienija per 500 narių.

Svečiai pažymėjo, kad vienas iš asociacijos tikslų - teikti pagalbą nariams profesinio orientavimo į kitas veiklos sritis, medicininės reabilitacijos ir kitais socialinio prisitaikymo išėjus į pensiją klausimais. K.Tubis papasakojo apie kaimyninėje Lenkijoje įsikūrusią analogišką organizaciją, kuri per 20 metų susikūrė tvirtą materialinę bazę, rūpinasi savo narių poilsiu, laisvalaikiu, sveikata, gina jų interesus.

Susirinkimo metu buvo kalbėta apie pensijų atstatymą. K.Tubis pasakojo apie žygius, kuriuos tenka nueiti, siekiant kad policijos veteranų balsas būtų išgirstas ir atsižvelgta į jų nuomonę.

 

 

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato

Ukmergės rajono policijos komisariato informacija